Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy valószínűleg kamu volt a NASA múlt heti bejelentése?

Figyelt kérdés

Szerintem valami egészen mást akartak bejelenteni, csak le lett fújva.

www.technet.hu/hir/20101208/oriasit_tevedett_a_nasa/


2010. dec. 8. 14:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

A kutatási eredményeket nem láttam, de élőben néztem a sajtótájékoztatót. November közepén is szenzációs felfedezést akartak bejelenteni, majd csak egy x millió éves fekete lyukról beszéltek. Utóbbi bejelentéssel lehet elkezdték lassan adagolni a más planétákon lévő élet milyenségét, s pár éven belül a "felfedezések" kapcsán odáig jutunk, hogy megkövesedett baktériumokról is számot kapunk, majd élő organizmusokról is ott, ahol eddig nem gondoltuk volna.


Az én szemszögemből nem számított egyik hír se szenzációnak. Ha valami igazán nagyot mondanának talán megtapsolnám a hírt, de számomra nagyon semmis infók voltak.

2010. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
Nem véletlen.
2010. dec. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Szét durrantottak egy léggömböt, kaptunk is ajándékot meg nem is. Én inkább a semmire szavaznék. Valami közbejött, gondolom iszonyú erővel gondolkodtak, hogy a nagy durranás helyett mit adagoljanak nekünk.
2010. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Árpád! Kifejtenéd bővebben?
2010. dec. 8. 14:57
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Közelednek a Plejádok 2012-ben érnek ide és így jó benyomást szeretnének kelteni, hogy megmentsék őket majd ha jön a világvége XD XD. :D Mert ők lesznek a ,,jók,, akik nem titkolnak semmit a nép elől XD


Nah a hülyeséget félretéve:

Miért számitott ez kamunak szerintetek. Ez tök normális bejelentés volt szerintem

2010. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már megint miért az "Ezotéria-->UFO észlelések" rovatban kell tárgyalni? Ha ez igaz, még akkor is bőven "Tudomány" kategória.


Egyébként nem tudom megítélni, sajnos nem értek a témához annyira. Szerettem volna egyszer egy alapköveket rengető tudományos felfedezés tanúja lenni.

2010. dec. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
15.04-es. Olvasd el a linket!
2010. dec. 8. 15:09
 8/18 A kérdező kommentje:
Illetve bocs, a 15.03-as hozzászólónak szólt.
2010. dec. 8. 15:09
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

A cikkben szó sincs róla, hogy más akartak volna bejelenteni, hogy lefújták.

Árpitól szerintem ne várj okosat, ő ezt írta a NASA bejelentésére:


Sokan már eddig is tisztában voltunk a Reptoidok gyarmatosító terveivel, számunkra nem okozott meglepetést, hogy arzén-alapú életformák elterjesztésével akarják kipusztítani a földi életet.


Ha olyan okosb akkor tartsa ez mellett magát és ne kezdjen bele egy mesébe.

2010. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
ez az Árpád mekkora egy troll :D
2010. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!