Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek meddig fog tartani...

Szerintetek meddig fog tartani Magyarországon a korona vírus?

Figyelt kérdés

Engem eléggé frusztrál ez a bezártság már most. Két hete a szobámból alig jövök ki. Nagyon hiányoznak a barátaim és a párom is. Tudom hogy ki kell ezt bírni meg ilyenek. Be fogom tartani a szabályokat, nem fogok velük találkozni. De szerintetek meddig kell itthon maradni és mikor lehet végre néha-néha legalább egy héten 1x kimenni az utcára? Mert kezdek becsavarodni már most...

17/L



2020. márc. 27. 01:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi romániaiak mit mondjunk. Nálunk szerda óta olyan van hogy nappal is csak akkor mehetünk ki az utcára ha deklarációt töltünk ki ahol meg van adva hogy hova mehetünk. Temetésen, lakodalmom s esküvön összesen csak 8- an lehetnek s a temetésre nem szabad koszorút vinni. S sajnos nálunk eddig 1292 beteg van s napról napra többen lesznek.

A szükségállapotot már 16- án bevezették nálunk de fokozatosan s azért csak szerdától van kijárási tilalom. Nekem is hiányzik hogy nem mehetünk szabadon az utcán, számlát csak üzletbe lehet fizetni mert a közintézmények zárva vannak. Csak az élelmiszerüzletek s a gyógyszertárak vannak nyitva. De deklarációt kell írjunk akkor is ha a szemben lévő üzletbe megyünk mert ha jön a rendőr s nincs nálunk akkor 1200 lejre is megbüntethet s ez csak a jobbik eset.

2020. márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj ki sétálni, futni, biciklizni....stb. ha ezt egyedül vagy a családtagjaiddal teszed nem fenyeget semmilyen veszély. Nem kell maszk sem hozza hiszen a vírus nem fog rád ugrani a bokorból. A barátod ha biciklivel gyalog megközelíthető nyugodtan találkozhattok. Gondolom ő is otthon ül így nincs eselye a megfertőződésre. Bolban ha muszáj menni fegyetek fel maszkot, tartsátok az emberektől a tavolságot és utána alapos kézmosás. Addig ne nyúlkaljatok szemetekhez szátokhoz. Ennyi. Azért nem kell beleőrülni. Megértelek. Én egyedül élek, ha nem mennék le sétálni minden nap megőrülnék. Az embereket persze kerülöm. Így is nehéz de bezárva nem lehet ezt bírni.
2020. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó. Azaz, kiszűrted a lényeget a sztoriból, köszönjük, ez egy olyan vélemény volt, amit MINDENKÉPP ki kellett nyilvánítani.
2020. márc. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
A strandszezonig :D
2020. márc. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
89%
Nagyon aranyosak vagytok.Pont ilyeneket kell most írni.Pláne egy fiatal nem mellesleg szerelmes (kis)lánynak.Ez a korosztály pont az,akikben sokkal több problémát okozhat ez a kialakult helyzet.Ezalalatt értem a pánikbetegségek több fajtáját.Nem ezt kell most tennetek,hanem épp ellenkezőleg EMBEREK (tisztelet a kivételnek!) Leányzó most neked írom,hogy nyugtasd magad,és hidjük azt,hogy júniusba nem hogy tetőzni nem fog,de már el is múlik!!! 2 hónapot kell kibírjunk!!!Kitartást!!!
2020. márc. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
45%
Már gyermekként tudtam, hogy egyszer meg fogok dögleni :/
2020. márc. 29. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
64%

Leírom még egyszer a válaszomat, amit már egyszer töröltek itt az oldalon!!! Jól jegyezd meg, mert rövidesen törölni fogják! A koronavírussal egy olyan felfokozott állapotot akarnak létrehozni az egész világon, melyből a háttérhatalom profitál. Nézd végig a médiákat, és nem találsz olyan tanácsokat, mely az egészséged megtartását, az immunrendszered erősítését szolgálja. Pedig ez a kulcskérdés az egészség megőrzése érdekében! Azokat az információkat törlik, ami a koronavírus elleni védekezésben igazi prevenció lenne. A Hatoscsatornán a Tabuk,Titkok,Tények műsorában egy biofizikussal ( aki egész életét az immunrendszer kutatásával töltötte), volt beszélgetés arról, hogy miként védekezhet egy átlagember a koronavírus ellen. Nekem megvan a beszélgetés felvétele. Szinte borítékolni tudtam volna, hogy ez nem kerül fel a YouTube-ra, mert a gyógyszeripar érdekeit sérti. Rafinált módon intézték el. Ha valaki beüti ezt (2020.03.17.Téma: KORONAVÍRUS Műsorvezető: Egely György Vendég: Dr. Grandics Péter, kutató,...)akkor elsőnek ugrik be a „frissvideok.hu ”oldalon, …ahol a videót eltávolították felirat jelenik meg. Ígérték a beszélgetés folytatását a konkrét tanácsokkal, de ezek után nem vagyok benne biztos, hogy az adásba megy. (A felvétel sorozatra van beállítva, így később ezt megtudom.) Nem példátlan ez az eset, mert így volt ez, amikor a D vitamin fontosságáról volt beszélgetés a „vitaminpápával”, aki csak egy orvosi hetilapban megjelent ( [link] cikkre hívta fel a figyelmet. A cikkben leírtak aktualitását jelzi, hogy megfelelő vitamin ellátottság esetén az influenza 90%-al csökken! Nehogy az átlag polgár maga védekezzen a betegségek ellen, csökkentve a gyógyszeripar profitját! Jelenleg is minden olyan információt (elsősorban videót) eltávolítanak, mely a koronavírus elleni védekezéshez ad tanácsot. Írott tanácsok vannak, mert tudományos oldalakat és tudósok kijelentéseit rizikós lenne eltávolítani (őket legfeljebb az előléptetési listán hátrább sorolják). Egy ilyen használható tanács: [link]

Ez más országban is így működik. Halálosan megfenyegették a francia Raoult professzort, ha továbbra is gyógyítja a koronavírusos betegeket az ellenszerrel (egy malária elleni olcsó gyógyszer). Így a Google nem ad ki semmit, csak az eredeti nyelv alapján: Menacer de mort sur le professeur Raoult. Ugye ez véletlen? Vegyük észre, hogy a világon a legtöbb kormány a háttérhatalom hálójában vergődik, akik óriási pénzt akarnak kaszálni a koronavírus utáni időkben a világ beoltásával!

Az ilyen "leértékelt " válaszok miatt törölték egyszer a hozzászólásomat. Ez a vélemény vajon meddig lesz itt olvasható? Nem elszigetelt esetről van szó, mert másokkal is megtörtént ez már-jelezték vissza!

2020. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
51%

#28 Azért törlik mert hülyeségeket terjesztesz.

Álhírek, félinformációk, áltudományos marhaságok.


Egy ilyen krízishelyzetben NEM csináljuk ezt.


Főleg hogy 5 év börtön járhat érte.

2020. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
39%
3 hónap a tetőzés elmondtàk a nagyokosok a parlamentben, szóval ott arról beszéltek hogy 3 hónapnàl sokkal több mivel a jàrvàny lassítàsa a cél ez ebben az évben itt lesz velünk ..se disco , se pub , se koncertek se strand se bandàzàs ez év kuka ..de a legfontosabb az egészség! Én abban bízom , hogy 2021 elején lesz màr védőoltás ..gondolom az is egy hosszú folyamat lesz amig mindenkit beoltanak előnek az idős embereket és kronikus betegeket majd jöhetnek az egészségesek ..teljesen csak akkor fog megszünni ez az egész ha meg van a vakcina..azt jósoljàk hogy hullàmokban vissza vissta tér ez a vírus , majd enyhül a jàrvàny lazàbb lesz de teljesen nem tünik el..Minkenkinek jó egészséget és kitartàst!!
2020. márc. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

28

Látom, te a betegségipar samesze vagy.A GONDOLATOKAT NEM LEHET BÖRTÖNBE ZÁRNI!

2020. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!