Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Sos!

Mi lehet a bajom? Sos!

Figyelt kérdés

2 napja szúr a szívemnél vagy hát fájdalmat érzek ott (csak este!) és mintha lassabban verne (nem tudom milyen a normális verés de amikor nem este van gyorsabb ezt megnéztem) , hányingerem van , de hányni nem hánytam és a fejem folyamatosan fáj (ez nem csak este) vagy bal vagy jobb oldalt. Légyszi ne jöjjetek mindenre a koronovírussal! 2 hete nem érintkezek emberekkel ha kimegyek akkor csak a kertünkbe

Ez mitől van?

Azt tudni kell , hogy van egy hormonális bajom , hogy elhúzódoan vérzek (most 90 napja) emiat orvos is látott már , de nagyon nem lehet vele semmit kezdeni.

Köszi , h elolvastad! Mi ez??



2020. márc. 28. 23:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ja, am régebben voltak migrénjeim, sokáig nem is volt, a napokban jött újra elő, rég volt ilyen, és tegyük hozzá, hogy otthon tespedek, amiről nem tehetek, a mozgáshiány is rátehet a dolgokra. Az időjárás vicc volt a napokban.
2020. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!