Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hol lehet még maszkot venni?

Hol lehet még maszkot venni?

Figyelt kérdés
NOrmális áron..
2020. márc. 30. 23:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok milyen maszkról beszélsz.


Ha lenne egy darab félálarc még az országban, arról tudnék... mindent felkutattunk utána.


[link]


Mert festéshez ilyen kell, gőzszűrő betéttel. Poros környezetbe meg P3 szűrő.


Csakhogy ezek jók a vírus ellen is. Sőt sokkal jobbak mint egy FFP2 maszk.


...

Ha ilyen van Obiban, akkor arra le kell csapni. Valakik neten már 96 ezer Ftért árulták a békeidőben 10 ezres 3M szettet.

2020. márc. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Akkor megyek lecsapok rá holnap, de igen ilyesmi,rendes szűrős.

Végül is mondjuk valószínű azért van még ezek szerint, mert mindenki be van pánikolva a környéken, mindenki a TESCO-ban van nem az obiban, szerintem a praktikerben is lehet még kapni :D


Egyébként tök poén hogy a gumikesztyűt megvették a tesco-ban, meg kint a piacon is hibába volt a piacon 8000/5pár de az 1000 forintos hajfestéket nem veszik pedig abban is van kesztyű 1-2 pár igaz nem gumi hanem fólia (bár lehet tán jobb is a fólia), én most pl abban festek, bár csak ecsettel.

2020. márc. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ami még hasznos az a filléres kandallóba való bioetanol.


4 literes flakon és 10 évre elegendő kéz és felületfertőtlenítőd lesz ha felütöd 6 literre vízzel.


Közben ölték egymást az emberek a szir-szar DM-es Rossmannos gélekért, amiben csak 45% ethanol van, 30 másodpercig kene áztatni hogy érjen vmit a burkosvírusok ellen.

2020. márc. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!