Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet? Nem tudom...

Mi bajom lehet? Nem tudom leírni az érzést egyszerűen csak rosszul vagyok.

Figyelt kérdés
,sem enni se beszélni nem tudok olyankor amikor rámjön ez a rossz csak fészkelődöm nyugtalan vagyok.Ma hagymát ültettem a kertben és nagyon vert a szívem a pulzusom is gyors volt egy fél szem nyugtató segített.A legrosszabb ez a rosszullétes.. Van hogy elmúlik pl ha megfeledkezem róla de nagyon rossz kihatással van már az életemre is(a karomban érzem jobban félek hogy nem vagyok egészséges) kifulladok rögtön,semmihez sincs kedvem. De ez nem mindennap van így,van amikor semmi bajom sincs. 23N
2020. ápr. 8. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagy, kedves sorstárs. Sajnálom!
2020. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyet értek az első válaszolóval.

Nekem tavaly szeptemberben egy tragédia után történt ilyen. Nagyon levitt a padlóról. Kb. 2 hónapig tartott, bármire ha rá néztem, őt láttam benne és azonnal félni kezdtem, néha azt éreztem, hogy konkrétan mindjárt szétrobban a testem, annyira felszökött a vérnyomásom. Ilyenkor mindig ülj le, igyál egy kis vizet. Sokat segít, ha kitalálsz valamit a nyugtatók helyetti feszültség oldasra. Nekem erre ponr jó volt az, hogy ittam nagy pohár vizet, ettem valami sósat, és ha nem kezdtem megnyugodni, akkor nagyon ugrálni kezdtem, amitől kifulladok és a hirtelen mozgás miatt a gyomrom is felkavarodik, garantáltan nem tudtam a felelmeimre gondolni, csak arra hogy be dobjam ki a taccsot. Radikális, de kellett valami.

De elmúlt. Megtanultam élni a helyzettel, kihozni belőle a legjobbat, és azóta nagyon ritkán van ilyen.

2020. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök,hogy neked sikerült. Én is mindennel próbálkozom szinte nekem az Asmr videok segítenek vagy ha rámtör elkezdem befonni a hajam pl mással foglalkozni néha néha sikerül.
2020. ápr. 9. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!