Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegsége lehet édesanyám...

Pánikbetegsége lehet édesanyámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én pánikbeteg vagyok...egy 4 hónapja történt gyász váltotta ki akkor kezdődött...azt szeretném.megkérdezni anyukamnak mi lehet a problémája? Hamar be tud ő is parázni múltkor jött egy negatív hír (családi) és mondta milyen rosszul volt szoritott mellkasa sírt azt hitte infarktust kap aznap azt kondta úgy érezte teljesen lemerült mint egy elem és aludnia kell annyira fáradt volt...többször van pl hasmenése ezt leszámítva illetve sokszor van gombóc érzet a torkában lehet ő is pánikbeteg?


Én már járpk pszichologushoz pszichoterápiára a vírus nagyon felhozta bennem.érzek többször gombóc érzetet torkomba remegést szédüléstidegek futkozását gyomromba gerincemben és nyugalmi helyzetben belső remegést...fekszem.és elkezdenwk bizseregni a végtagjaim mintha belül remegnének lábaim.és testem volt hogy erre ébredtem...tehát már kezdek sokszor a saját testi reakcióimtól félni ..már tart kezelésem de nem.látom kiutat..egy kérdés még a belső remegés érzettől félek ugye ez kiválthat epilepsziás rohamot? Köszönöm


2020. ápr. 10. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Pánikszindróma,ami mellé hozzá járult szorongás, egy jó természet gyógyászal le lehet küzdeni, én 3 évig voltam pánikbeteg, aztán a joalis féle módszerrel szép lassan meg szűntek, valamint eletkedvem is jobb lett.
2020. ápr. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem leszel epilepsziás, de hidd el nekem előbb töröd el a lábad mint hogy el kapd a vírust.
2020. ápr. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!