Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudok segíteni a...

Hogyan tudok segíteni a pánikbetegség lekűzdésében?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom pánikbeteg lett és mintha elmentek volna neki otthonról. 3 hetet volt bent a pszichihátrián és mintha egészen más ember lenne amikor kijött mint amikor bement. Nem is ismerek rá. Van rá esély, hogy ugyan az az ember legyen mint aki volt? Nagyon szeretnék segíteni neki lekűzdeni. Szerintetek ezt hogyan tudom megtenni?

19/F



#pánikbetegség #pánikbetegség kezelése
2020. ápr. 11. 11:10
 1/4 anonim válasza:
hogyan viselkedik? miben más?
2020. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy mondatot 3x mond el, mindentől fél de tényleg mindentől. Nem emlékszik semmire... 6 éve legjobb haverok vagyunk és nem emlékszik rá. Mintha teljesen megbolodult volna.
2020. ápr. 11. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Pszichiátriai a legeslegrosszabb hely! Természet gyógyászt keressetek fel, segíteni fog! Lassú lesz a folyamat de használ!
2020. ápr. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már a természetgyogyit. Szedjen mellette homeopátiát is igaz? Járjon a barátod szépen pszichológushoz/pszihiáterhez, utóbbi ha úgy ítéli meg gyógyszert is ír fel. Segíteni fognak. Én depresszió miatt voltam pszihiátrián és jártam orvoshoz, de segített. Idővel ő is jobban lesz. Nekem is van mondjuk pánikbetegségem, de nem ilyen extrém, csak bizonyos szituációk triggerelik és rohamom lesz. Szerencsére 20 30 perc és elmúlik nem is gyakori nekem.
2020. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!