Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha koronás voltam márciusban,...

Ha koronás voltam márciusban, találkozhatok már bárkivel?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, hazamentem március 12-én, apám beteg volt már akkor, 5 nap otthon levés után 19-én reggel infulenza tünetekre ébredtem, hőemelkedés, torokfájás, ilyesmik, fáradtság,

azóta eltelt annyi idő, hogy ne lappangjon a szervezetemben, ha előző héten még köhögtem, és volt hőemelkedésem egyik nap?

Anyám is beteg volt, de neki a háta is fájt.

Igen, betartottam az otthoni saját karantént!!!!

Ha találkozok párommal és mondjuk szeretnék vele eltölteni egy jó estét végre akkor nem adom tovább? fontos lenne, mert ő neki nem lenne szabad elkapnia.

Köszönöm szépen.



2020. ápr. 12. 20:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%
Ha igaz, a 8as alapján ez szinte tuti COVID,jellegzetes panaszokkal.
2020. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Másodjára: tudom, hogy könnyű lefolyású koronás voltam. Ez nem a kérdés része, de rögtön jött, hogy nem vagyok.
2020. ápr. 12. 21:18
 13/22 anonim ***** válasza:
58%
4-6 hétig is ürítheted a vírust, akkor is, ha könnyű lefolyású betegséged volt. Az a kérdés, akarod-e párodnak továbbadni? És ha neki nem ennyire könnyű lefolyású lenne, mit éreznél utána?
2020. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Mivel a negatív teszttel hazaengedett gyógyultakat is további két hét karanténra kötelezik, így én még nem kockáztatnék a helyedben.

Plusz kijàrási korlátozás is van ugye, szóval amiatt sem kéne az a "jó este végre".

2020. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Vírushordozó lehetsz tünetmentesrn is. Ső, 142 578 negatív teszt után is. Azért a sok tiltás, mert a kontaktokkal észrevétlenül terjedhet.
2020. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

“ Ha találkozok párommal és mondjuk szeretnék vele eltölteni egy jó estét” - nem lehet, mert hatóságilag be van tiltva.

Mellesleg lehet hogy csak influenzád volt és simán kaphatsz még koronát.

2020. ápr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

" tudom, hogy könnyű lefolyású koronás voltam"


NEm tudhatod, mert nincs tesztelve, emellett a tüneteid sem erre jellenzöek, hanem a normál influenzára!

2020. ápr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Ne te döntsd már el helyettem ember, apám elkapta és hazahozta, nem ez volt a kérdés, nem kioktatást kértem, hanem hogy mennyi ideig vagyok KORONA után fertőző.

de úgy tűnik, nem megfelelő emberekkel beszéltem...

2020. ápr. 15. 14:20
 19/22 anonim ***** válasza:
Erre egy becslés... tünetek megszűnte után 2 hét kb... de csalóka lehet mert sokaknál vissza visszatér.
2020. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kérdező a 18.-ban!


Újra leírom: bármikor lehetsz vírushordozó és fertőzhetsz is. Még az sem véd meg ettől, ha átestél a betegségen, és már negatív tesztjeid is voltak. Újra fertőzhetsz.

2020. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!