Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt valakivel ilyen?

Volt valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
Valamilyen fulladásos betegségem van. Volt már asztmám amiből kigyógyultam, de most ennek a gyanujával vittek ügyeletre nemrég. Viszont anno nem volt olyan, hogy a hátamon fekve ne kaptam volna levegőt, vagy ha kapok annyira fáj utána hogy szinte sírok. Borzasztó fulladásaim szoktak lenni és kb 1 hete ügyeletre kellett vinni, mert azt hittük szívrohamom lesz olyan görcsök és szúrások jöttek rám a bal oldalán a mellkasomnak. Persze mire beértünk hiába szúrt még mindig azt mondták ez nem asztma de azért betippelik mert mi más lehetne még? Volt már valakivel ilyen? Ma elmentem biciklizni és lerobbant a tüdőm utána, alig kaptam levegőt és majdnem behánytam annyira rosszul lettem

2020. ápr. 18. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Van bármilyen más fertőzésre utaló panaszod?


A Ventolin Evohaler segít?

2020. ápr. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tüdő tükrözésen, ct-n voltál már?

Ha nincsenek szervi elváltozások, akkor lehet, hogy valamilyen szorongásos betegséged van

2020. ápr. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Covid-2019 es tüdőgyuszi?
2020. ápr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem nézték meg, nem vagy-e koronavírusos?
2020. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ventolin használ általában egy fájdalomcsillapítóval. Szerintem azért nem ellenőrízték le, mert elmondtam nekik, hogy előtte is volt már asztmám csak elvileg gyógyult lettem. Ilyesfajta vizsgálatokon még nem voltam de amint vége ennek megyek teljes körű kivizsgálásra
2020. ápr. 19. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes menni kell ki vizsgálatra mert csak úgy derülhet ki, hogy mi bajod addig csak tippelgetnek.
2020. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!