Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ettől fel púposodhat a hasam...

Ettől fel púposodhat a hasam vagy csak szimplán fel híztam hasba?

Figyelt kérdés
Alapból egy tök vékony srác vagyok de észre vettem eléggé fel hízott a hasam mivel vékony vagyok így lehet furcsa nekem látni meg napi szinten coca colát iszom ami tudom hogy nem jó hogy ettől nem e lehet meg néha eszem erőset is . Egy vékony srác fel hízhat csak hasba ? mivel a kezeim lábaimon egyáltalán nem látni csak furcsa mert mikor le ülök látom hogy olyan mint ha hájas lennék közben meg nem vagy csak beképzelem magamnak meg sportolok is focizom csak most a karantén miatt nem és lehet fel híztam .
2020. ápr. 19. 21:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként 184 centi vagyok és 70 kg .
2020. ápr. 19. 21:53
 2/4 anonim ***** válasza:

Ma is tanultam valami újat: " fel hízhat hasba". Csodálatos a magyar nyelv.

Nem, természetesen az otthon punnyadás és cukros üdítő vedelés nem okoz " fel hízást hasba"! 🤣 🤣

2020. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De nőhet a pocakod a cukros szénsavas löttytől.
2020. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a cukros italok fogyasztását. Persze, hogy felhízhatsz csak hason, mindenki máshol hízik.
2020. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!