Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezhet, hogy szívinfarktusom...

Létezhet, hogy szívinfarktusom legyen?

Figyelt kérdés

Már közel 10 éve szenvedek magasvérnyomásban. Az utóbbi 3 évben 30 kg-ot híztam. Sajnos voltak alkohol problémáim is, szégyellem nagyon.

Pár napja pihenésre nem múló bal váll fájdalom kínoz, tenyeremig zsibbad a bal karom. Nem izom fájdalom ez biztos.

Nagyon félek. Nem voltam kardiológian, csak a háziorvos kísérletezett ki rajtam egy vérnyomás csökkentőt, azz szedem.


2020. ápr. 21. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:

"Pár napja pihenésre nem múló bal váll fájdalom kínoz, tenyeremig zsibbad a bal karom. Nem izom fájdalom ez biztos."


Szerintem ezzel most azonnal fel kéne hívnod az orvosi ügyeletet, és velük megbeszélni. Nem feltétlen szívinkfarktus, idióta okoktól is ki tud ez alakulni (nálam tipikus: túl sok könyökölés). De orvosnak kéne döntenie arról, hogy szükséges-e kivizsgálás.

2020. ápr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fu ilyen nekem is volt, utobb kiderult, hogy azert mert elfekudtem. Mondjuk en felemelni sem tudtam a karomat, nagyon mozditani sem. Lehet idegbecsipodes is akar.
2020. ápr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!