Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatosan hízok, mit tegyek?

Folyamatosan hízok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
115 kg vagyok, 166 centisen. Diétázok 1,5 hónapja, bár előtte sem ettem sokat, sőt... Elegem lett, hogy 4 kilót híztam megint, ezért elhatároztam, hogy nem eszek semmit. Ez megy 6 napja. Vizet iszok és néha almát eszek. 6 nap alatt nem hogy nem fogytam, 1,4 kg rám jött. Beteges, de rohadtul. Mit tegyek? Nyilván mozgok is, hiszen napi 1,5 órát biciklizek. Mióta koplalok, kicsit kevesebbet bírok mozogni, mert alig van erőm, de ez csak egy teszt volt, és már biztos vagyok abban, hogy valami bajom van. Hasamon, fenekemen, mindenhol háj van. Mi bajom lehet? 18 éves vagyok egyébként.
2020. máj. 8. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnál voltál már? Kellene egy labor,mindenféle hormon és anyagcsere betegségekre.
2020. máj. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es, az lesz...
2020. máj. 8. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Először is ne koplaj!! Ez semmire nem vezet és csak tönkreteszed magad még jobban. Biztos mindenhol ezt hallod de próbálj meg egészségesen étkezni napi többször. A legjobb a kiszámolod hogy naponta kb hány kalóriára lenne szükséged és ez alapján étkezel. Viszont az nagyon jó hogy mozogsz, de ahogy te is írtad egyre kevesebb energiád van a mozgáshoz ami nem jó mert a mozgás nagyon sokat segít fogyásban. Szóval muszáj, hogy egyél, hogy legyen energiád. Sok türelem kell és kitartás de megéri, hidd el!! :)
2020. máj. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3# A szüleim miatt csinálom, mert folyton olyanokat mondanak, hogy... sírok kb minden nap.
2020. máj. 8. 12:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne csináld miattuk. Beszélj orvossal, dietetikus is segíthet. Viszont tényleg egyél annyit, hogy legyen erőd a mozgáshoz, ne koplalj.
2020. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miket mondanak? Próbálj meg beszélni erről velük.
2020. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok velük beszélni, mert ordibálnak velem. Torzszülöttnek neveznek meg ilyenek, de nem szeretném leírni most ezeket...
2020. máj. 8. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!