Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyanakodhatok valamilyen...

Gyanakodhatok valamilyen probléma, ha ennyire le vagyok maradva a fejlődésben?

Figyelt kérdés
21 éves fiu vagyok, a szörzetem gyenge, a hangom gyerekes és még mindig növekedésben vagyok. Tavaly, 20 évesen még 3 centivel alacsonyabb voltam, miközben bármilyen orvosi oldalt olvasok, azt írják 18,de maximum 20 év fölött már semmiképp sincs növekedés.

2020. máj. 8. 19:53
 1/1 anonim válasza:
Csupán későnérő lehetsz. 15 évesen hogy álltál? Ha 3-4 év múlva sem alakul ki az egész,irány az orvos,viszont a férfiak akár 25 éves korukig is nőhetnek,változhatnak. De lehet genetikádnál fogva vagy ilyen,én már lemutáltam 15 évesen,viszont nekem azóta se szőrös a lábam,felsőtestem,karom. Ez minden genetikától függ. 20 év fölött max a csajok állnak meg. Te még nőhetsz,nem parázz rá. Én is mondtam magamnak,még 14 évesen,hogy áh,én sohasem fogok mutálni,soha sem növök meg stb.. Egyszer csak nem gondoltam rá,és +50(!) cm nőttem 2 év alatt. Továbbá a hangom is ilyenkor. Próbáld meg elfelejteni,teljesen normális korban vagy még. Milyen magas vagy? Szüleid? Onnan kb.mindent ki lehet következtetni,viszont az is lehet,hogy nagy/ükapád génjeit örökölted. Szóval ne parázz rá! Az ilyen későnérők,mint te,sokkal lassabban öregednek,sokszor nem is látszik rajtuk,szóval nézd a jó oldalát! :)
2020. máj. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!