Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Éhségre jelentkez...

Mi lehet ez? Éhségre jelentkező rosszullét. Zavart tudat, remegés, szapora pulzus, rossz közérzet, szédelgés. A vércukrom teljesen normális mindeközben. Evés után nem sokkal elmúlik.

Figyelt kérdés
Elég gyakran fordul elő ez a jelenség és évek óta fennáll, nagyon kellemetlen. Volt már mindenféle orvosi vizsgálatom. Nem derült ki semmi. Azért kérdezem itt hátha valakinek volt hasonló és megoldódott a probléma. Figyelek a táplálkozásomra, egeszségesen, rendszeresen táplálkozom.
2020. máj. 11. 18:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

"Próbáltam, hogy nem eszem és mi lesz. " Ezt irtad pontosan.

Ha evés után elmúlik akkor éhes voltál, nem értem mit bonyolítod túl.

2020. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Te most azt játszod unalmadban, hogy belekötsz minden szavamba? Nem mellesleg az orvos javaslata volt, hogy próbáljak várni az evéssel ha éhes vagyok, mi lesz hátha ez által végre rájöhetünk az okra. De 30 percnél nem bírtam tovább és ettem. Addig meg nem múlt el. Szóval rovábbra sem eheztettem magam, hiába erőlködsz. Légyszi utolsó TE nenírj több választ mert erre a kötözködésre nincs szükségem!
2020. máj. 14. 08:38
 13/21 anonim ***** válasza:
55%

Ha minden vizsgálatot végigjártál ami negatív lett, akkor egyetértek néhány előttem szólóval, ez pszichés eredetű lesz.

Amint láttam te ezt teljesen kizártnak tartod, de hidd el, nagyon is lehetséges, hogy egy kisebb pszichés zavar áll emögött.


Azt meg tudod határozni, hogy nagyjából mikor jelentkezett ez először? Tudod esetleg valamilyen rossz élményhez kötni? Nem feltétlen ami veled történt, hanem akár valakivel aki számodra fontos.


Ha minden orvosnál jártál már, én ajánlanám a pszichológust, ártani nem árt, és lehet megoldódik az évek óta tartó problémád.

2020. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Egy rossz kapcsolat alatt kezdődött. De most épp elmúlt a jelenség. Érdekes.

Nem megyek pszichomókushoz ha lesz felesleges pénzem inkább a rászorulókat támogatnám.

2020. jún. 9. 21:34
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Akkor megválaszoltad te magad is, hogy ez a probléma pszichés eredetű - hiába nem hiszel benne.


Természetesen mindenkinek szíve joga azt gondolni a pszichológusokról amit akar.


De ha megengedsz egy megjegyzést..

Azt mondod, hogy egy orvosnak (pszichológus) - aki ezt tanulta évekig - felesleges lenne pénzt adni, hogy esetleg ő segítsen megtalálni a rosszulléteid okát. De itt GYAKORI KÉRDÉSEKEN kérdezgeted az emberek véleményét a tüneteidről. Nyilván itt a hozzászólok, biztos többet tudnak tenni érted. :)

2020. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó! A pszichológia BÖLCSÉSZkar, nem orvosi!


Kevered a pszichiáterrel.

2020. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Pont ezt akartam én is írni. De jól lepontoztátok aki normalis választ adott taps! Azért az nem zavar hogy évek óta nem vagyok abban a kalcsolatban? Eszembe sem jut. Azóta volt az életemnek somkal kememényebb része ami igazi pokol volt és akkor mégsem jelentkeutek ezek a tünetek. Nem pszichés eredetű. És képzeld az orvosok sem tudnak mindent ha rajuk bíztam volna az életem már nem élnék. És meg.fogsz lepődni itt a gyakorin kaptam már olyan tanácsit egeszségügyi komoly problémában ami megoldotta a dolgot amit az orvos mondott attól megnegyrenrosszabb lett mindent. Ennyit az okoskodó emberekről. Hagy döntsem mar el én hogy kitől kérek segítséget. Egy bölcseshallgatótól biztos nem. En is jártam bölcsész szakra vele ellemtétben biológiáea is így cseppet többet tudok az élettani folyamatokról mint a pzichomókus ja és pszichológiát is tanultam. Talán pont ezert nem fordulnék egyikhez sem mert röhej az egész. Ez nem pszichés eredetű probléma! Ezzel az erővel a tesóm vakbélgyulladasa is psziches mert akkor szakított a barátnőjével.
2020. jún. 10. 21:42
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem keverem, inkább félreérthetően fogalmaztam, de köszönöm a helyreigazítást.

Egyébként pl egy klinikai szakpszichológus már a szó konkrét értelmében orvos, de mégsem pszichiáter.


Szerintem felesleges elemezgetni, számomra a pszichológus egyfajta orvos, és ezzel nem arra utaltam, hogy orvosi egyetemet végzett.


Bár nem gondolom, hogy ez a kérdezőnek segítséget jelentett volna, hogy kijavítottál. :)

2020. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Felőlem a hentest is hívhatod orvosnak de ettől meg nem fog tudni segíteni rajtad ha beteg vagy.
2020. jún. 10. 21:48
 20/21 anonim ***** válasza:

Kérlek, én ezt már elengedtem. :)


De te csak add ki a felgyülemlett frusztrációdat a kommentjeimre válaszolva, hát ha jobban fogod magad érezni tőle :)

2020. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!