Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Éhségre jelentkez...

Mi lehet ez? Éhségre jelentkező rosszullét. Zavart tudat, remegés, szapora pulzus, rossz közérzet, szédelgés. A vércukrom teljesen normális mindeközben. Evés után nem sokkal elmúlik.

Figyelt kérdés
Elég gyakran fordul elő ez a jelenség és évek óta fennáll, nagyon kellemetlen. Volt már mindenféle orvosi vizsgálatom. Nem derült ki semmi. Azért kérdezem itt hátha valakinek volt hasonló és megoldódott a probléma. Figyelek a táplálkozásomra, egeszségesen, rendszeresen táplálkozom.
2020. máj. 11. 18:28
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést és olyan emberek valaszát vártam akik tudnak segíteni mert hasonló cipőben járnak vagy hallottak már ilyen esetről. Szerintem te is látod, hogy nem vagy ilyen ember. Akkor vajon miért firkalsz ide még mindíg? Vajon ennek fenyében kettőnk közül ki vezet le éa mit? Vajon melyikünknek lenne szüksége pszichomókusra? Kérlek ne valaszolj csak magadnak. Köszi.
2020. jún. 10. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!