Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan akinek egész...

Van itt olyan akinek egész nap többször van olyan hogy mintha mély levegőt kellene venni többszrö egy nap ? Mintha a kis levegővétel nem lenne elég mélyet kell venni.

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 10:14
 1/4 Lovesims válasza:
Néha nekem is szokott ilyen lenni. Nem tulajdonított neki nagy jelentőséget.
2020. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előfordul, igen! De nem állapítottak meg nálam semmilyen tüdőgondot.

Orvos válaszol rovatban próbáld megkérdezni (házipatika, webbeteg), ha nagyon aggódsz. De látom a kulcsszavakat, igen, lehet szorongás tünete is elvileg.

2020. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vitamin hiány is okozhatja meg a stressz
2020. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez nagy valószínűséggel pszichés eredetű. Nálam is így kezdődött pár évvel ezelőtt. Aztán hónapról hónapra egyre többször fordult elő. Ekkor jöttek a vizsgálatok, szív, tüdő stb. minden rendben. Telt az idő, már egyre durvább lett,és ekkor már infarktushoz hasonló tünetek is előfordultak. Melkasi fájdalom, szapora szívverés, szédülés.Hogyy idáig jussak kb.3 év volt.Egy újabb "roham" után felkerestem a kórházi ügyeletet, és ott kapásból azt mondta az ügyeletes orvos, hogy nekem pszihiátert kell keresnem, mert tuti pszichés a probléma. És így volt. Akkor szedtem mindenféle csodabogyót amit a dilidoki felírt, de nem sok sikert értünk el velük.Ami viszont segít, hogy a sok-sok beszélgetés a dokival ráébresztett a probléma okára, és bár nehezen de változtattam. Ez annyit tett hogy elváltam, majd ezután munkahelyet is váltottam.Pár hónapig még gyászoltam a megszokott életem, viszont minden pszichés probléma szép lassan teljesen megszűnt.
2020. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!