Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kb. 2 hónapja diagnosztizlátak...

Kb. 2 hónapja diagnosztizlátak tüdőgyulladással, de még mimdig sokszor szúr a hátam, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egyébként most is beteg vagyok, torokfájás, tüsszögés... Mikor nem...


Március közepén volt, hogy vegeg6volt az egész család, és azt hittem először izomfájdalom, de nem múlt, majd kétoldalt fájt, szűrt, délután, ha levegőt vettem jobban. De nem volt lázam, nem köhögtem, csak rázott a hideg, azt hittem lázas vagyok, de nem...

Sürgősségire mentem bw, mert nem renlt a háziorvos... Mondanom sem kell, hogy tesztet sem csináltak, pedig rákérdeztem. Antibiotikumot kaptam, de vissza sme kell menni, de a háziorvos most sme rendelt, mert májtranszplantált...


Lehet ennek valami szövődménye egyébként?



2020. máj. 14. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress fel egy orvost aki megnéz! Esetleg helyettes orvos nincs arrafele?
2020. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magán dokit javaslok előtorban tüdőgyászt, vagy esetleg fül orrgégészt. Házi doki... Hát...
2020. máj. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!