Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Masnal is van ilyen?

Masnal is van ilyen?

Figyelt kérdés
Vannak tipikus szituk, amikor ramtor az eros szorongas. De nem mindig ugyanolyan erovel. Peldaul multkor meg tudtam nezni egy horrorfilmet tok nyugodtan, maskor meg a szimpla unatkozas kozben olyan rosszul leszek, mint allat.
2020. máj. 24. 18:39
 1/8 Kornikus00 ***** válasza:
65%
Nem kéne nézni horror filmeket! Részben az olyan filmek az oka szorongásnak.
2020. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak egy peldat irtam, nem szoktam horrorfilmeket nezni
2020. máj. 24. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:

"Peldaul multkor meg tudtam nezni egy horrorfilmet tok nyugodtan"

Akkor ez mi?

Ha csak egy példát írtál, akkor hogyan viszonyítod a nézéséhez?

Hiszen nem szoktál ilyeneket nézni.

Honnan tudod hogy nyugodtan végig néznéd?

Bukta van kiscsikó.

Egyesnél a pont.

2020. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pánikroham.
2020. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bukta. Ertem.

Nem szoktam horrorfilmeket nezni. Multkor parom nezett, es meg tudtam nezni vegig ugy, hogy nem lettem rosszul. Altalaban 5 perc utan azt mondom, hogy akkor atmegyek a masik szobaba, vagy addig lefoglalom magam massal. De most nem ereztem azt, hogy annyira paraznek.

2020. máj. 24. 20:53
 6/8 Kornikus00 ***** válasza:

Első vagyok.


Egy horror film nem akkor hat az emberre miközben nézi. Kinél hogy. Van akki filmnézés közben szorong, mert ez jó, pont ezért nézik! Másoknak meg nem hat rájuk semmi lélektani behatás, van akinél nem ott jön ki, nem abba az időben, hanem akkor mikor nem számít rá. Amit az ember látott, az berögződik az agyba, a tudatallatiba, onnan már nem lehet kitörölni, hiába nem emlékezel a filmre, de amit filmnézésközben átélsz, azt az agyad tárolja, az ingereket rárolja az idegrendszer, és te nem tudod hogy ott van, csak úgy robbanásszerüen rád tör.. Az agy és a lélek bonyolult dolog. Nem ajánlatos semmi horrort nézni az embernek.

2020. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Evekkel ezelott abbahagytam ezeknek a nezeset, mert annyira paraztam es feltem a film alatt, hogy csak kinlodas volt. Neha parom elindit egy-ket ilyen filmet, mert o viszont szereti, en ezeket nem nezem, pont azert, mert tudom, hogy baromi parazos vagyok. Viszont a multkor megneztem egyet vele, bar nem tudtam meg az elejen, hogy horror (A halalod appja), es meglepodtem, hogy egyszer sem akartam kirohanni a vilagbol.

Es ezert fura, mert maskor meg nem tortenik korulottem semmi, csak mondjuk egy pillanatra gyorsabban ver a szivem es olyan szinten raparazok, hogy panikroham kozeli allapotba kerulok. Ma peldaul baromira egett, zsibogott a karom, hohullamaim voltak, le is doltem egy picit vendegsegben, annyira rossz volt. Maskor bezzeg a horrorfilm is megy. Erre iranyult a kerdesem.

2020. máj. 24. 20:59
 8/8 Kornikus00 ***** válasza:
Értem. Ezért írtam, hogy az agy, és az idegrendszer bonyolult dolog. Ne nézz olyas mit,még ha nem félsz akkor se, mert az nem normális, felvan borulva az idegrenszered. és ezt most jó indulatból írom, az hogy nem félsz filmnézésközben annak nem biztos hogy később nem leszöhazása. Hatás nem marad el, mert ez a film célja.
2020. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!