Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikrohamom van vagy szívroha...

Pánikrohamom van vagy szívrohamom? 18/l nagyon félek

Figyelt kérdés
Ma egy elég produktív napom volt, és nálam az este alapjból mindig gongot okoz mert nagyon félek higy másnak reggel nem ébredek fel. És ma nagyon nem akartam lefeküdni de amikor lefeküdtem én enm is tudom megfogalmazni olyan izgatott érzés volt a gyomrom felső részében a szívem táján, folyamatosan dobolnom kell a labaimmal eygszeruen nem tudok megnyugodni és nem tudom mi ez. Még sosem volt velem ilyen. Ma edzettem egyet,nem volt nagy edzés. 15 perces talán. Talán attól lett szívinfarktusom de én nagyon félek. Nem tudok így aludni éa fogalmam sincs hogy megélem e a reggelt.

2020. máj. 25. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szívrohamod, még csak a tüneteit sem produkálod. Hallgass egy kis zenét, vagy olvass. Tereld el a gondolataidat.
2020. máj. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nincs szívinfarktusod. Ha az lenne olyan fajdalmad lenne hogy gondolkozás nélkül azonnal mentőt hivnal, nem lenne időd ezen gondolkozni.
2020. máj. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Szia ha szeretnél beszélgetni priviben adok insta vagy face linket és hívhatsz
2020. máj. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Lehet tudok segíteni h kicsit megnyugodj
2020. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Egy rossz fisszacsatolási hurokba kerültél.

Ez egy olyan állapot, amikor a szervezet ekezd pánikolni, amire nincs valódi oka, amire a tudatod is pánkolni fog, de mivel nincs valódi oka feloldatlanul marad erre a szervezet tovább pánikol, és ez addig folyik míg ki nem merülsz.

Lassú légzéssel, javítjatsz a dolgon, ha gondolod menj el orvoshoz, ha igazolódik,hogy nincs baja a szívednek, legalább tudod, hogy nem valódi a veszély, így legközelebb kevésbé hergeled bele magad.

2020. máj. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nem néztél olyan filmet amiben hasonló volt és félsz ettől? Amiket leírtál leginkább hipochonderekre utalnak de ezzel nem megijeszteni akarlak. Annak is a tünetei a szorongás, egy bizonyos dologtól való félelem és a tünetek túlértékelése.
2020. máj. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönőm a válaszokat!:) igen,még élek, úgyhogy tényleg csak valami szorongásos probléma lehetett.
2020. máj. 26. 11:29
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy semmi baja a szívednek. Ezt a gondolataid csinalják veled pszichesen vannak a tüneteid. Nem vagy beteg. És valóban meg fogsz halni mert az életet senki nem élte még túl. De még nagyon fiatal vagy és ez nagyon sokára fog bekövetkezni. Én is voltam hasonló helyzetben. Nehéz ebből kijönni. Menj társasagba ne legyél sokat egyedül és ha van közeli barátod barátnőd beszéld meg vele a dolgot. Lehet mrgkönnyebbülszm a tesmozgás is sokat segít. De ne egyszerre hajtsd túl magad hanem fokozatosan kezdj sportolni és terhelni a szervezeted. A félelem és szorongás borzalamas és ijesztő tüneteket tud produkálni ha mégjobban megrémülsz még rosszabb lesz. Persze ezt nehéz irányítani. De ha tudod hogy csak az elméd játéka akkor talan könnyebb elviselni a dolgot. Én pl kegyetlenül szédülni szoktam.
2020. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!