Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetnek ezek a tünetek?...

Mitől lehetnek ezek a tünetek? Körülbelül 2 hete görcs szerű fejfájás bal oldalt, tarkó körül vagy csak tarkó feletti fájdalom, bizserges, fejbőr zsibbadás, Hányinger, nyomás érzet fejben... nem forgó szédülés hanem inkább ilyen gyengeség.

Figyelt kérdés
Háziorvos szerint migrén, neurológiára nem kaptam időpontot.. Egyik fájdalomcsillapító sem segít. Félek az agydaganattól. :( Vérképem, vérnyomásom, cukrom rendben van.

2020. máj. 28. 12:51
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szia!

Sajnos nekem is ezek a tüneteim,érdeklődnék hogy elmúlt magától a fejfájás?Kiderült esetleg az oka?

2022. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szia! Persze elmúlt, azóta se volt ilyen fejfájásom, nem tudom mitől lehetett :/ Háziorvos elkuldott neurológushoz akkor, de le rázott, hogy migrén lehetett 🤷‍♀️ mindenképp menj el háziorvoshoz és ő majd tovább küld, ha szükséges, jobbulást :(
2022. jan. 14. 01:38
 13/13 A kérdező kommentje:
Esetleg próbáld ki a quarelint, nekem ezt írta fel a neurológus, mostmar vény nélkül is lehet kapni!
2022. jan. 14. 01:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!