Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől jelentkezhet extrém...

Mitől jelentkezhet extrém fáradtság futás után?

Figyelt kérdés
Észre vettem, hogy pár hete rosszabbul mennek a futóedzéseim, és az edzést ugy fejezem be hogy rosszul vagyok és olyan fáradtság, gyengeség tör rám hogy órákig csak fekszem utána...a teljesítményem is jelentősen romlott. Régebben mindig felpörögtem edzés Után most viszont direkt késő délután megyek futni mert tudom hogy utána csak feküdni tudok reggelig. Mostanában nem edzem sokat, tehát tuledzes sem állhat fenn, ezért se értem....vitamint szedek sok vizet iszom. Volt mar egy két ilyen időszak főleg tavasszal, de mostmár tényleg nagyon ijesztő hogy annyira gyenge és fáradt leszek hogy úgy érzem menni nem tudok...eloszor azt hittem leesett a vércukrom de étkezés után se lett jobb a helyzet. És az etvagyam is nagyon rossz mostanság, sokszor érzem úgy mint egy gyomorrontas után pár nappal...mi kehet a gond?

2020. ápr. 11. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szaladj el egy laborra ha nyugtalanít :)
2020. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy simán csak edzetlen vagy? Én hosszú betegség után vagyok, hót legyengülve, sétálok fél órát, és pontosan azt érzem, amit te. Kinyúlok, és órákig lesek ki a fejemből, szinte rosszullétig el vagyok fáradva. Nálam ez a kimerültségtől van. Próbáld ki, hogy kevesebbet edzel, vagy csak sétálsz helyette. Ha jobb, akkor az amit írtam.
2020. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egész életemben edzettem kicsi korom óta. Fel éve volt egy kis kihagyás, azóta edzo segítségével épülnek fel az edzeseim pont azért h a tuledzettseget megelozzem :/
2020. ápr. 11. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tavasz... Velem is dettó ugyanez van... Egész télen mint az atom mentem, most még az idovaltozastol teljesebb megborultam.

De lehet H szivritmuszavarod van, tetess fel Holtert.

2020. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden alkalommal ez van, az fura. Tényleg érdemes nézetni egy labort.

Nem lehet hogy túl erős az edzésterved? Személy szerint én nem bízok az edzőkben, mert soha nem fogják azt érezni amit én érzek. Elviekben tudják hogy minden egyes ember más, de gyakorlatban nem. Őket teljesen más motíválja.

Lehet hogy neked sem jó az edzésterv, csak elhiszed hogy elkerülhető lesz vele a túledzés, és még ott van az is, hogy esetleg meg akarsz felelni neki.

Pedig csak magadnak kell hogy megfelelj.

Próbáld meg kevesebb futásokkal, csak annyit amennyi jólesik.

Nem baj ha lassabban fejlődsz vissza.

Írás alapján férfinak gondollak, és lehet hogy a korod is számít ebben a történetben. Hány éves vagy?

2020. jún. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Váltottál étrendet esetleg? Mindig enni kell edzés után, az izmoknak kell az energia. Persze más is lehet a háttérben, de ha állandóan ez van, akkor érdemes ezzel foglalkozni.
2020. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!