Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fura érzést érze ka szívemnél,...

Fura érzést érze ka szívemnél, ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Már régóta tart ez. Régebben csak ugy éreztem, mintha hozzáérne valamihez odabenn, de most néha nagyon enyhén fáj vagy ugyan azt érzem. Értágító szedésétöl elmúlik, bár most elöször nehezen akar. Szerintetek ez mi lehet?

2020. máj. 30. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt csak egy EKG egy vérvétellel együtt tudja megmondani (meg talán egy szivultrahang)
2020. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
EKG volt azon volt fura eltérés, de nem tudott semmitse mondani rá az orvos.
2020. máj. 30. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szivkihagyást érzel? Picit mintha meglökné a szíved, vagy a mellkasodat? Olyan fura mozgolódás, lebegés odabent? Az extraszisztolé lesz, sokaknak van, nekem is. Ártalmatlan, de kell egy kivizsgálás.
2020. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehetséges igazából ,de pontosan úgy nemtudom leírni. Mert igazából úgy egyfolytában érzem és kis időközönként talán, mintha mást is éreznék.


Jelenleg 188 centivel vagyok 130 kilo és félek, hogy nem e elzsirosodott ott.

2020. máj. 30. 21:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Néztem, hogy ennek a betegségnek mi lehet az oka a túlzott stressz például ami lehetséges nálam.
2020. máj. 30. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen a stressztől van. Pánik, szorongás, stb.
2020. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!