Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fekete folt wc papíron?...

Fekete folt wc papíron? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon fura kérdés lesz ez, de iszonyat félek most, főleg hogy hipochonder is vagyok. Szóval ma kétszer volt egy kis hasmenésem,ami nehezen jött ki. Lány vagyok, és mensim végén tartok, ilyenkor már csak sötét kis alvadt cucc jön ki (bocs nem tudom finomabban leírni :D ).

Szóval nagydolog után ahogy töröltem magam hát láttam egy fekete foltot is a papíron, ami vérnek tűnt nekem közelről.. Olyan szinten megijedtem, totálisan kivagyok. És nem emlékszem - hát ki figyelgetné ugye - hogy honnan, mennyire előlről húztam a papírt és a kevés mensi lehetett-e rajta valahogy. Nagyon félek, mert ha épp nem vacakolna a hasam lehet nem ijedtem volna meg ennyire, mert az logikusabbnak tűnne, de így igen!



2020. jún. 9. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Siman lehetett alvadt ver, velem is elofordult mar ilyen.
2020. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

mármint hogy mensiből?

mert én jelenleg attól rettegek, hogy mi van ha nem hüvelyből jött.

2020. jún. 9. 19:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Menses vér volt az. Ne aggódj. Másnak is volt már ilyen.
2020. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok

Igen, mensibol.

2020. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jaaj legyen igazatok ezzel most megnyugtattatok picit!
2020. jún. 9. 20:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen biztos, hogy a mensiből jött nekem szinte minden mensikor van ilyen. Nyugodj meg nem lesz semmi baj :)
2020. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbalj megnyugodni tuti onnan jött.
2020. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Közben mikor voltam pisilni kíváncsi voltam, hátul töröltem csak meg magam és úgy is ment rá a vérből valóban. Úgyhogy valószínű igazatok van (:

Köszi hogy megnyugtattatok

2020. jún. 9. 22:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia, így már én is jártam, de mensi közepén is, ott aztán friss piros vér volt a papíron, nagydolog után, tehát simán a hüvelyig elér a wc papír.
2020. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hála Istennek azóta nem volt ilyen kakiba, úgyhogy nagyon valószínű csak ez okozta igen.
2020. jún. 11. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!