Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet, csak az agyam...

Mitől lehet, csak az agyam “játszik” (többi lent)?

Figyelt kérdés

Volt jó pár balesetem, ami a fejemet érintette. 19 éves vagyok.


Pár napja a semmiből csak úgy olvasgatok pár dologról, mint CTE, parkinson kór, agydaganat stb stb...(csak kiváncsiságból). Úgy egy-két hete folyamatosan ezt csinálom.


A lényeg az, hogy előtte soha nem produkáltam tüneteket, viszont most, pár nappal azután, h olvastam ezekről ezek történtek:


-először elkezdett fájni a fejem (ami elmúlt)

-majd nyomást éreztem a fejemben fájdalom nélkül (ami elmúlt)

-tegnap étvágytalanság “gyötört” (ami elmúlt)

-este elkezdett remegni a jobb lábamon csak a kislábujjam (mint a parkinsonnál), egy darabig remegett magától aztán ma már “csak” akkor, ha kissé “felfeszítem” a lábujjaimat

-ma reggel elkezdett remegni a kezem (mint a parkinsonnál, de már az se olyan vészes)


A jobb lábamon van egy seb, lehet az zavar valami ideget a lábamban (Vagy nem tudom) és azért remeg?


Nagyon furcsa. Aggódnom kéne vagy csak az agyam játszik? Lehetséges ez? Vagy Parkinson? Daganat? Mi ez?

Mással is volt ilyen? Valakinek van valamilyen tanácsa?


Nem szédülök, már nem fáj a fejem, nincs hányingerem, normálisan kommunikálok, nincs emlékezetkiesésem, az írásom sem furcsa. Tényleg csak így a semmiből jöttek ezek a tünetek. Nagyon furcsa.


Köszönöm szépen.



2020. jún. 11. 16:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Még azt megemlíteném, hogy nyugalmi allapotban semmim sem remeg.
2020. jún. 11. 16:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Hypochondriának tűnik. A lábadon lévő seb nem okoz lábremegést, az biztos. Nem tudom, volt-e már példa arra a világtörténelemben, hogy valaki 19 évesen Parkinsonos legyen. A többi tünet, amit leírtál, fejfájás, étvágytalanság, teljesen jellegtelen és könnyen beképzelhető.
2020. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
megint elkezdett remegni a kislábujjam, megremeg egyet aztán abbahagyja, aztán ismét...nagyon furcsa
2020. jún. 11. 18:31
 4/5 A kérdező kommentje:
és egyre gyakrabban
2020. jún. 11. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Full normális. Ez olyan idegi dolog mikor a szem tikkel, ugrál alatta az ideg, nekem a vállam is "bugyog" néha ahogy én fogalmazok :D stressztől kijöhet. De folyadékhiány is lehet rángás. A többi hipochondria tudom miről beszélek az vagyok .
2020. jún. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!