Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegségből jövök ki ?

Pánikbetegségből jövök ki ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elmondom a történetem.Nos rengeteg probléma ért tavaly . Rengeteg családi probléma is, illetve gyász, volt rgy szakításom is ezzel kezdődött, új munkahelyre kerültem, illetve meghalt egy nagyon kedves családtagom.nagyon nehezen viseltem, és sajnos rosszul léteim lettek. Pánikrohamaim lettek. Remegés, szédülés, bizsergés stb . Sajnos hipochonder is vagyok és utánna féltem minokozhatta rosszullétet beképzeltem.az agydsganatot a parkinson kórt, és vizsgálatok ellenére sem segített megnyugodnom . A koronavírus jelentősen rátett. Folyton szorongtam és a halál járt fejemben. Már enyhültek tünetek végre elhiszem,hogy nincs agydaganatom sem mióta voltam.személyessn neurológusnál aki megvizsgált. Mondta teljesen felesleges Ct minden rendben.generalizált szorongást állapított meg nálam amit furcsálok mert sokszor a semmiből lettem ideges éreztem rossz közérzetet és ájulástól való félelmet.De azt mondta nem pánikbeteg vagyok.a lényeg jobban érzem magam, de még a pánikroham okoz nálam félelem érzetet tudom nem.halhatok meg csak félek ettől az érzéstől magától. Volt olyan egész nap szorongtam, éreztem feszültséget, remegést, szédülést, izgatottságot stb.már ilyen nincs hálisten csak ,hogy maga a tudat hogy pánikroham.félelmet generál. Szerintetek gyógyulok azért? Leírás alapján



2020. jún. 18. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem, igen, gyógyulsz.

Van egy olyan mondás: Nincs mitől félnünk, csak a félelemtől.

Szóval, ha lassan is, de haladsz a gyógyulás felé.

2020. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: Kezd megnyugodni az idegrendszered. Már csak a félelemtől való félelmet kellene elengedni. Mondok egy érdekes dolgot. A múltkor túl sok kávét ittam, + jött a vihar. Ettől a kombótól elöntött az adrenalin, csak úgy futkosott bennem a pánik. És szerinted mit tettem? Nos, semmit, néztem tovább a filmet. Magyarul nem feszültem rá a szorongásra. Nem azt gondoltam, hogy: Úristen, úristen, mindjárt pánikrohamom lesz, hanem arra, hogy na, jó hülye voltam, sok kávét ittam, de sebaj, legalább nem sokáig filmezek, mert aludni úgysem tudok.:) Át ment rajtam egy óra alatt, és nem történt semmi. Na, pontosan ezt a hozzáállást sajátítsd el, és onnantól meg is leszel gyógyulva. Ha lelkileg nyugodt maradsz, akkor nem is lesz olyan félelmetes a pánik. A végén már lábon kihordod és nem is lassítassz közben. :)
2020. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!