Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kevés élénkpiros vér székleten...

Kevés élénkpiros vér székleten?? Felsérthetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon megijedtem, mert most volt egy gyomorrontásos időszakom, még picit fájdogál a hasam. A párommal tegnap este kényeztettük egymást és kicsit felnyúlt nekem ott ujjal. Ma elmentem wc-re és nem volt hasmenésem, viszont a székletben figyelmes lettem egy kevés, élénk piros véres részre. Lehet undi, de direkt megpróbáltam a papírra "kenni", hogy szemügyre tudjam venni és nagyon élénk volt. Körülbelül 2 pötty, ha nem figyelem észre sem veszem.


Légyszi ne szóljatok meg, nem akart nekem rosszat a párom. Köszönöm a válaszod!



2020. jún. 27. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Felsérthetett a körmével. Ilyen könnyen előfordul, nem kell hozzá rosszat akarni. Majd begyógyul.
2020. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Hova nyúlt fel,ha széklet volt véres ?
2020. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Szerinted? :D
2020. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 :DD ez édes volt

jaj nagyon remélem tényleg ez áll a háttérben! Alapból nem paráztam volna be nagyon, de hét elején hasmenésem volt, ami úgy tért vissza egy gyomorrontásom után és egyből a legrosszabbra gondoltam. Pánikolva hívtam fel a barátom. Nagyon remélem, hogy "csak" felsértette belül a hámréteget, végülis kicsit most érzem ott bent, mintha szúrna, mintha seb lenne, csak eddig nem érződött valahogy.

2020. jún. 27. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon könnyen megsérül, sokkal sérülékenyebb, mint mondjuk a hüvely fala. Biztos, hogy csak ez a gond, nyugi! :)
2020. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a gyógyulási folyamatot lehet valahogy segíteni ilyenkor? Vagy a székelés nem sérti fel újra meg újra?
2020. jún. 27. 23:00
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

nyugesz ne kombinálj!

ha esetleg nem is egyszer fordult elő ez aktusnál, csak nem mered írni akkor még valószínűbb hogy sérülés (: minél élénkebb a vér annál lejjebbről van. pl.ha ez pipacs piros volt szinte, ráadásul kevés, bolhából ne csinálj elefántot.

Ez most bizonyos mozdulatoknál beszúrhat/fájhat akár ülésre is ott bent. Meg ha nyomod majd a kakit. Igyál sokat, azt nem mondom egyél rostosat, hátha visszajön a hasmenésed :D nyugi szerintem ahhoz nincs köze.

De hogy megnyugtassalak, egy barátnőm pont síelésük előtt lett beteg, irtó bélfájdalmai lettek és nagyon ment a hasa szegénynek, plusz vér jött vele. Na ő nagyon beszart, de hasfogó megfogta neki, meg gyulladáscsökkentőzött és elmentek a síelésre, de szülei mondták hogy amint hazaérnek, vizsgálat! Nem lett semmi komoly baj, beevett valamit és begyulladt picit. Ez csak egy zárójeles "csak", de nagyon félt hogy valami komoly és ő szarabbul volt mint te. No pánik (:

2020. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
De amúgy saját magad megnyugtatására kérj ki egy időpontot háziorvosodnál, mond el neki. Nem fognak egyből megtükrözni vagy ilyesmi nyugi. Vérképpel és székletmintával nyit szerintem, ha netán betegség okozza azt a székletminta kimutatja - vírus, baktérium, parazita stb. de még a vérzés eredetét is, ha van benne. emellett max praktológus megnézi a nyílást, illetve ujjal megvizsgál, van e seb.
2020. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, de most mit ijesztegetitek?

Itt írta kérdésében, hogy felnyúlt a párja, ahogy írta itt valaki iszonyat érzékeny ott a hámréteg, még egy mag is felkarcolhatja a falát, vagy egy keményebb széklet, ez székrekedéssel gyakori. El fog múlni, legközelebb ne csináljatok ilyet kérdező, max síkosítóval.

2020. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!