Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet? Egész nap...

Mi bajom lehet? Egész nap nyomott volt a hangulatom. 2 körül lementem kenyérért. Szörnyű meleg volt a pékségben. Folyt rólam a víz mire kiszolgáltak és alig bírtam ki azt a 10 percet. Aztán itthon mire felértem gyalog a 4.re az ájulás szélén voltam.

Figyelt kérdés

Mintha a Mount Everestet másztam volna meg. Majd kiugrott a szívem és alig álltam a lábamon. A vércukrom nem esett le mert ettem előtte és inni is ittam elég sokat ma. Teljesen ki vagyok merülve azóta.

A vérnyomásom 96/56 pulzus 81 volt. Az utóbbi azóta lejjebb ment. De nekem mindig ennyi, szóval nem hiszem, hogy amiatt lett volna.



2020. jún. 28. 15:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a fejem is rettenetesen megfájdult.
2020. jún. 28. 15:56
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csak a front visel meg, holnapra nagy lehűlést mondanak ma meg kánikula. 😐
2020. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az időjárás. Front miatt, vagy a magas páratartalomtól. Ezek tudnak olyan tüneteket produkálni, hogy azt hiszed valami komoly bajod van, aztán közben meg semmi.
2020. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak fekszem egész nap, tegnap lementem bringával vásárolni, utána még a lakásban is alig tudtam járkálni. Most is csak heverek, semmihez nincs kedvem, aludni viszont nem tudok a melegtől, csak szenvedek.
2020. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Úgy bánt a dolog mert 3 hónapja rengeteget tornáztam, szobabicikliztem meg sétáltam, hogy jobb legyen az erőnlétem és éreztem az eredményét is. 3 napja már alig bírok tornázni a meleg miatt, az alvás is pocsékul ment és ezzel a rosszulléttel úgy érzem visszajutottam oda ahonnan indultam. ;( Amúgy 40 vagyok mondjuk búnuszban még meg is van épp. De a fejem nem szokott fájni. Nagyon elkeseredtem, hogy fogok így dologni menni.
2020. jún. 28. 16:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, ez csak ideiglenes, majd elmúlik. A legtöbb embert megviseli most ez az időjárás. Csinálj egy jó jeges limonádét, és olvass, vagy filmezz, foglald el magad🙂
2020. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Olyan mintha 40 fokos lennék pedig csak 37-et mutat a hőmérő. A legjobb hogy 2 órája bőgök pedig semmi bem történt....érdekes.
2020. jún. 28. 18:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez az agyament meleg kikészít minden normális embert. :/ Aki ezt élvezi, az nem százas.

Én is egész hétvégén szenvedtem a hőségtől, a fejem is fájt, szédültem és nem kaptam levegőt.

Szurkolok, hogy jobban legyél, Kérdező!

2020. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma sem jobb a közérzetem, csak a kukákat hurcoltam be az utcáról, de alig álltam a lábamon. Mintha minden erő elszállt volna belőlem. Le akartam ugrani vásárolni, de sem a sétát, sem a bringázást nem merem megkockáztatni, pláne, hogy visszafelé emelkedőn kell feljutnom a dombra. Úgyhogy ismét inkább elheveredtem és várom szép csendben a hidegfrontot. Legalább már kezd beborulni.
2020. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tegnap lezuhanyozni alig bírtam. A vacsora ki is mardt mert nem volt erőm elvonszolni magam a konyháigm éjjel meg folyt rólam a víz.Ma már picit jobb. Elindulni nem volt kedvem de 1 órás tornát már kínlódva lenyomtam most jön a szobabicikli. Valahogy össze kell szednem magam mert szerdától munka. :( Áldás ez a hidrgfront. Győlölöm a nyarat. :(
2020. jún. 29. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!