Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reflux? Vagy mi ez?

Reflux? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Néha azt érzem, hogy savas valami jön fel, de igazából ahhoz erőlködnöm kell, vagy büfögnöm, magától teljesen sose jön fel. Meg volt egy kellemetlen tünetem, a szegycsontomnál fura égő érzést éreztem, de az elmúlt pár nap alatt, és most megint visszatért hetekkel később. Így hogy vissza-visszatér egyáltalán ez lehet reflux? Vagy csak túl savas vagyok? Mit tanácsoltok?

2020. júl. 11. 20:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg hát sokat stresszelek, úgy hallottam, hogy a stressztől is lehet sok sav.
2020. júl. 11. 21:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg reflux, 13 éves korom óta refluxos vagyok, és nekem is van ilyen van úgy hogy éjjel aludni nem tudok, mert ég az egész torkom, fulladok, meg nehéz légzés, ez reflux egyik borzasztó tünetei közé tartoznak, igen a stressz az egyik kiváltó oka, 10 emberből 7ember refluxos idegi alapon!
2020. júl. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem, salvus víz etkezesek előtt, vagy vannak különféle szirupok amik tényleg segítenek, én mondjuk gyógyteákat szoktam inni megbsalvus vizet.
2020. júl. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ó igen, nekem is este nagyon rossz! Olyan mintha valami a szivemmel lenne, ég nyom a mellkasom/torkom és amikor lefekszek akkor meg nehezebben kapok levegőt
2020. júl. 14. 09:25
 5/7 A kérdező kommentje:
És te eszel mindent? Mert vannak nekem ételek amiket egyszerűen inádok, pedig elvileg nem szabadna
2020. júl. 14. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos étel terén nem válogatok, már savtol köhögök is, elsőre azt hittem a cigi miatt, mivel leszoktam róla lassan egy éve, de a köhögés mellé még társul ilyen ragacsos trutymó ami sav meg az ilyen gyomornedves cucc, na az ami elég kellemetlen tudd lenni
2020. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kaptam a dokitól protonpumpa gátlót vagy micsodát. Mikor fogom érezni a hatását?
2020. júl. 17. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!