Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek hogy ne legyen...

Mit tegyek hogy ne legyen állandóan hányingerem?

Figyelt kérdés

Majdnem mindennap hányingerem van és valamikor enyhe de egész nap kitart valamikor meg erős és be is hányok átlagba két hetente be is hányok ritka az olyan amikor nincs egyáltalán hányingerem kb havonta 1-szer. Gasztroenterológusnál voltam gyomortükrözésen mindent egészségesnek találtak azután hasi ultrahangon is detto mindent rendben találtak. Leginkább a kávéra gyanakodnék de orvos azt mondta nem okoz ilyen tünetet a kávé


Ti mit tennétek a helyemben?



2020. júl. 16. 16:27
 1/9 A kérdező kommentje:
19/F
2020. júl. 16. 16:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem is megkavar a kávé, nem kizárt. Nem vagyunk egyformák. Nem mondta egyáltalán, hogy sok a savad? Mert nálam az van, ha éhgyomorra kávéznék, akkor fájna a gyomrom mint a fene
2020. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok a savad. Én nagyon "egészségesen" reggelente 100%-os gyümölcslevet ittam, állandó hányinger hónapokig, ahogy abbahagytam elmúlt.
2020. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy alapbol szokott rengeteg savam lenni viszont teljesen mást érzek olyankor ha a savam az egekbe van mint amikor echte hányingerem van. Meg nem egymás után következik a kettő hanem egymástól függetlenek. Éhgyomorra sose ittam még kávét meg kávémentes napon is megjelent a hányinger
2020. júl. 16. 16:50
 5/9 anonim ***** válasza:
A savtúltengés látszódik tükrözéskor.
2020. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Ne nézz annyi M1 Híradót.
2020. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Először azt kell kideríteni mitől van. Ha orvos fizikai jelét nem találta akkor idegi (vagy "lelki")


A megfejtéshez az életmódodat kellene átvizsgálni. :

Hány éves vagy, mit csinálsz, munka, kapcsolatok

Az egészbe persze a táplálkozás is belejázszk: mikor, mit, hogyan...

2020. júl. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én is gyanakodtam lelki problémára. munkám nincs egy éve keresek de ugye nehezen adnak ilyen embernek munkát aki bármikor berókázhat.
2020. júl. 17. 20:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Napi többször kéne enned, kissebb adagokban
2020. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!