Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elhúzódó fertőzés? Többi lent.

Elhúzódó fertőzés? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Főleg az érdekelne, van e itt köztetek olyan akinek elhúzódó/visszatérő emésztési panaszáról kiderült, hogy egy fertőzés okozta?


Egyszerűen nem tudok mire gondolni.. Voltam orvosnál ezzel kb. egy hete, mert egy hónapja elrontotta valami a hasam és azóta se állt fel rendesen a rendszer. Soha de soha nem volt gond az emésztésemmel ezelőtt, nekem ez iszonyú szokatlan és még csak 21 éves lány vagyok.

Azzal mentem el, hogy lágy székletem van (ami napi egyszer max 2x van ugyanúgy) és szelelek. Néha előfordul hogy morog is a hasam pl este.

Ami nekem fura, hogy nem küldtek el se kilégzéses tesztre (bakteriózis miatt esetleg) se egy széklettenyészetre, orvosom egyből intoleranciát mondogatott. Persze benne van oké, el is mentem egy magánlaborba várom az eredményt, de ezeket nem kellene azért kizárni?

Csak mert nem egy ismerősöm mondta nekem, lehet ez egy bakteriális felülfertőzés ami nem múlik el, de akár parazita fertőzés is és ezekre antibiotikumos kezelés kellene.


Vagy ezeket is csak gasztrós kérhetné ki? Csak mert intoleranciával oda küldött volna, de még sokára nyitnak ki és mire időpontot is kapnék megőszülök, ezért mentem magénlaborba inkább.



2020. júl. 19. 02:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Azóta megjött az IgG intolerancia teszt eredménye. Sajnos pozitív tejfehérje és enyhén pozitív tojás lett az eredmény..

Nehéz kitapasztalni mi mennyire bánt még, az biztos hogy a tojás is mert egy rántottától rosszul lettem utána lévő napokban. Tejet teljesen kizárom.

2020. aug. 7. 12:38
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez egy örömhír! Nincs komolyabb betegség a háttérben, ezek a panaszok diétával jól karbantarthatók.

Örülök, hogy megoldódott!

2020. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon remélem, hogy "csak" ennyi a probléma, bár valószínű, ha ezek jöttek ki.
2020. aug. 7. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!