Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Okozott már valakinek a...

Csabulika kérdése:

Okozott már valakinek a szorongás zsibbadásokat? Ha igen milyet? Gyógyszert szedtetek rá? Generált szorongásom van szerintem.

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, alkohol segített. Sírőgörcs és legszomjam volt, többször is. Kis töménytől jól bealudtam. Szedtem valami nyugtatót, nem tudom már a nevét de nem segített.
2020. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Generalizált*


És azon a pszichoterápia segít csak. Ennek támogatására lehet szedni gyógyszert, amit te és terapeutád és pszichiáter szakorvos - utóbbi kettő itt lehet azonos - közös munkával minimalizáltok.

2020. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mar a panikrohamnal, mikor hirtelen egyszerre a fulemben nyomas lett, hanyingeres gyengeseg, konyoknel a zsibbadas, es a labak meg olmosak.
2020. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos igen! mindenem el kezdett zsibbadni,a nyelvem a kezem a lábam,mentőt hívtam magamra,mert soha nem volt ilyen,és ő mondta h pánikrohamom van,sajnos szorongok még mindig,de nagyjábol kordába tudom tartani.Remélem elmúlik hamarosan,mert már több mint egy hónapja van ez.
2020. júl. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!