Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Farokcsont fájdalom ? Meddig...

Farokcsont fájdalom ? Meddig szokott tartani?

Figyelt kérdés
Végbél vizsgálaton kitapintották, hogy Előrehajló, olyan mintha valamikor eltört volna. Ha hosszú úton vagyok , utána nagyon fáj. Biciklizés után szintén, van mikor csak úgy elkezd fájni! Nagyon el vagyok keseredve. Írjàtok le, ha valaki ugyanígy van, és azt is ha sikerült kideríteni az okát! Köszönöm szépen előre is!

2020. júl. 24. 07:54
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Amennyiben ez egy fejlődési variáció vagy törés következménye, akkor azt csak műtéttel lehet megoldani. Lehet kapni erre párnákat, de azt nem tudom, hogy bicajra van-e ilyesmi, max. valami puha változat.
2020. júl. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

A Farokcsont előre hajlik mindenkinek.

Képes voltál emiatt elveszteni a szüzességed?

2020. júl. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen! Képes voltam! Nagyon zavaró , sokszor elég erős fájdalom járja át . Hétfőn megyek reumatológushoz, remélem elküld egy rtg-re, mert nyugtalanít ez a fájdalom!
2020. júl. 24. 09:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már rég tört /repedt rl, úgyse tudnának sok mindent csinálni. Én egyszer lépcsőre estem seggre, hónapokig fájt és alig bírtam ülni, pedig el se tört. Valakinek viszont élete végéig megmarad a coccygodynia.
2020. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy elestem volna! De ennek ellenére megtörténhetett gyerekkoromban. Nagyon régóta fáj. Időközönként előjön. Azt nem értem, hogy likelife klinikán mr vizsgálaton voltam emiatt a fájdalom miatt, ott hogy nem látták, ha valami gáz volt/van azon a részen? Mindenről ír a lelet , de farokcsontot nem említi!
2020. júl. 24. 12:30
 6/7 anonim ***** válasza:
A csont állományát az MR nem jól látja, csak a csontvelőt. A CT és a rtg szolgál a csontok vizsgálatára.
2020. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ezt nem tudtam! Azt hittem az mr mindent mutat.
2020. júl. 24. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!