Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anorexiaban szenvedok, nektek...

Anorexiaban szenvedok, nektek mikor maradt el a menzeszetek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 26. 15:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én 2-3 kilót fogytam 172 centihez 55 kikóra és kimaradt, aztán 58-59el megjött. Azóta 57 alatt nem volt még ciklusom. Most 51-2 kg vagyok 173 centihez és áment az anorexiám bulimiába. Soványnak látom magam és szeretnék is hízni de ha többet mutat a mérleg borzalmasan érzem magam. Eszek, de vagy nagyon sokat (pl 750 g nutella meg egy csomag nápolyi) aztan kihanyom vagy csak a rendes kaja után (pl pár darab fasírt, egy smoothie 2 dl meg 1 banánt ettem tegnap ebédre) annyira tele érzem magam, hogy nem bírom megtartani.

De szeretnek gyereket tehát most igyekszek majd felhagyni a sok edzéssel (kb heti 3 lesz) és megenni 1800- 2000 kcalt csak nagyon nehéz :(. Nen látom hol van ennek a vége. És tudom hogy 55 kg kéne legyek minimum csak félek gyűlölni fogom magam megint pedig jól néztem ki, csak sokan beszólnak hogy 60 kgmal már nem nő a nő. De én szeretnék gyereket csak aztán meg lecsesznek majd a szüleim ha megint ruhát kell venni mert kicsi a régi, pedig tudják min megyek keresztül de néha nem is vesznek elég kaját mert drága aztán ha fogyok meg az én hibám. Lehet már csak 50 kg vagyok :'(.

Szerintetek ha 55 kilóval nem leszek nagyon szálkás és eszek eleget és nem hányok (nem tudom hogyan) és csak 3-4x edzek (régen kb 15-20 óra volt) és iszok cickafark teát és ha ez nem elég elkezdem azt a tornát akkor meg fog jönni?

2020. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#11-es Először is el kellene menned pszichológushoz, senki nem szól be, hogy csak 60kg alatt nő valaki, főleg a te magasságodnál még egy hülye tininek sem jut eszébe. Ha a tegnapi ebéded sok volt, akkor ne egyél ennyit, inkább 1-2 óránként kisebb adagokat; a kalóriát lassan emeld, és igyekezz változatosan enni. Ha minden tápanyagot megkap a szervezeted, és egy kicsi zsír kerül rád, akkor 55kg-al is visszajöhet a menstruációd.

Nem ártana vérképet is nézetni, vassal. Illetve kezdj el valamilyen B vitamin kompexet szedni pld.Bioextra 3x1db/nap.

2020. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szedek vitamint, járok pszihológushoz, a vérképemen (1 hónapos) rendben volt minden a vitaminokkal, inonokkal, ásvanyi anyagokkal, csak a vizeletemben volt valami fura. Amikor régen voltam 55 kg, akkor napi kb 3500- 4000 kalóriát megettem, változatosan és mégse volt mensim ...
2020. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13 pajzsmirigyet is néztek neked? Attól néha nehezen szed fel az ember vagy abszolút nem is tud sajna. Stresszt jól kezeled?

Amúgy nincs hatalmas nagy gond. Van egy ismerősöm, ő stresszes időszakban mesélte nekem, hogy a te magasságodhoz 47 volt. Na az azt mondom tényleg kemény már. És most él virul, sikerült neki is felszedni.

2020. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A stresszre kb annyi a reakcióm hogy eszek és hányok :(. Amikor olyan sokat ettem akkor edzettem is, kb 3-5 órát egy nap, azóta hogy kevesebbet mozgok olyan 2000- 2500 kalória marad meg bennem kb, de megenni meg tudok 15- 20 ezret is, csak az nem "hasznosul".
2020. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!