Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezt a problemat meg lehet...

Ezt a problemat meg lehet orvosolni?

Figyelt kérdés
Az tortent hogy ugye 12 eves koromban kaptam az elso telefonom es mindig ugy fogtam hogy alulrol tamasztottam a kisujjammal es hat egy kicsit "elgorbult". Most 16 vagyok es meg mindig ugy van pedig mar egy eve kb figyelek ra hogy ne nagyon tamasszam meg. Ezt rendbe lehet hozni ugymond szoval ki lehet egyenesiteni (a csontot) vagy ez igy marad eletem vegeig?
2020. aug. 1. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar, én a helyedben ortopédiára mennék ezzel. Sebészeti úton biztosan megvalósítható. Viszont úgy tudom, hogy a vírus miatt beutaló szükséges mindenhová, úgyhogy előbb a házi orvosnál kell elkezdeni a kérdezősködést.
2020. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én háziorvos vagyok, de ilyen baromság miatt biztosan nem adnék beutalót sehova, ez tipikusan az a történet amit tessék magánban fizetősen megoldani! Egyébként jobb ha úgy marad, ahogy van.
2020. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!