Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus fertőzött lennék?...

Koronavírus fertőzött lennék? SOS!

Figyelt kérdés

Tegnaptól nehezen lélegzem, jobb valamivel, de félek, hogy netán fertőzött lennék. Fújt. A fogaim fájnak. Néha a fejem fáj elől.

Munkahelyemen voltak 4 fertőzött, akit azonnal haza küldtek. Tegnap voltam WCn a munkahelyemen, kinyitottam az ajtót, és aztán az orromba túrtam. Aztán megmostam a kezeimet. Félek, hogy elkaphattam a koronavírust.


Szerintetek? Nagyon félek. Kihez forduljak? Hova? Menjek a háziorvosomhoz? Ő csinálhat nekem tesztet?


2020. aug. 4. 05:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
45%

Es tesztet meg mindig nem csinal haziorvos. Soha nem is csinaltak. Es nem is fognak.



Felelmetes mennyire alulinformalt vagy, gondolom eme hulyesegeid aktivan tetjeszted a hasonlo ertelmi szinvonalon mozgo barataidnak..

2020. aug. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Akkor hol végeznek tesztet? Hova jelentkezzek?
2020. aug. 4. 10:42
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

A haziorvosnal. Majd o eldonti szukseges e vagy nem.


De a tesztet nem o fogja ott csinálni. Meghagyom neked az oromet amit a googleban valo kereses ad amikor megtalalod a valaszt. Eleg vilagosan leirjak mi a menete.

2020. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Felhívtad a háziorvost?
2020. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem.
2020. aug. 6. 19:01
 16/23 anonim ***** válasza:

Fasza! És mik a terveid? Végigfertőzöd a komplett rokonságot? Kit akarsz kinyírni?

Majdnem fél éve rágják a szádba, hogy mi a teendő, ha gyanús vagy magadnak! Melyik része nem egyértelmű???

2020. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Miből veszed, hogy fertőzött vagyok? Fél éve? Miről beszélsz? Megyek allergológiára jövőhéten, majd akkor megmondom a doktornőnek.


És ha felhívom a háziorvosomat, tovább mi lesz?

2020. aug. 6. 19:08
 18/23 anonim ***** válasza:

"Fél éve? Miről beszélsz?"

Márciusban kezdődött, most meg augusztus van, ami öt hónap, azt kerekítettem fél évre.


"Miből veszed, hogy fertőzött vagyok?"

Én nem tudom, hogy fertőzött vagy-e, de te sem tudod, hiszen ezt írtad:

"Koronavírus fertőzött lennék? SOS! Tegnaptól nehezen lélegzem, jobb valamivel, de félek, hogy netán fertőzött lennék. Fújt. A fogaim fájnak. Néha a fejem fáj elől. Munkahelyemen voltak 4 fertőzött, akit azonnal haza küldtek. Tegnap voltam WCn a munkahelyemen, kinyitottam az ajtót, és aztán az orromba túrtam. Aztán megmostam a kezeimet. Félek, hogy elkaphattam a koronavírust. Szerintetek? Nagyon félek. Kihez forduljak? Hova?"

Az ilyen helyzet meg pontosan az, amikor fel kell hívni a háziorvost, aki majd eldönti, hogy fertőzött lehetsz-e, szükség van-e tesztre, egyáltalán mi a teendő, ráérsz-e a jövő héten menni dokihoz személyesen is, vagy hamarabb kell intézkedni.

Te magad kérdezted, hogy mit csinálj, nem? Erre mások is javasolták már, hogy hívd fel a dokit. Akkor mire vársz még?

2020. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
rendben felhívom a dokit. kiváncsi vagyok milyen reakcióra lesz erre
2020. aug. 6. 19:40
 20/23 anonim ***** válasza:
2020. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!