Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hol lehet csinálni koronavírus...

Hol lehet csinálni koronavírus tesztet? Be vagyok pánikolva, hogy netán koronavírusom van.

Figyelt kérdés

Munkahelyemen voltak koronavírusos fertőzöttek, akiket beengedtek dolgozni. Szériából jöttek haza, voltak köztük hazaiak is. Haza küldték őket, mert valahogy megtudták, hogy fertőzöttek, és otthoni karanténba küldték őket. Nem voltam velük kontaktusban. Mentem tegnap WC-re megfogtam az ajtót, és az orromba piszkáltam.


A tüneteim: néha rám jön, hogy nehezen lélegzem, fújt, pánikba esek, alsó fogsorjaim fájnak, fejem fáj elől.


Nagyon félek, hogy netán fertőzött lennék.


Hogyan zajlik a teszt?

Kórházba kell mennem, ha tesztet szeretnék csináltatni?

Kihez forduljak? Kivagyok ettől idegileg. Kérlek segítsetek!


2020. aug. 4. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
A legjobb helyre jöttél...
2020. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Válogass:

[link]

Nem lesz olcsó.

2020. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A nyelvem alatt lüktet. Az alsó fogsorjaim lüktetnek. Kérlek segítsetek
2020. aug. 4. 11:31
 4/10 A kérdező kommentje:
A Pénzt nem nézem.
2020. aug. 4. 11:31
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Javaslom a háziorvoshoz menj és kérj beutalót a pszichiátriára, ott kivizsgálják a hipochondtiádat és a pánikbetegséged
2020. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Ötössel ertek egyet.
2020. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pánik is okoz ilyen tüneteket.

Házi orvost érdemes első körben felhívni és elmondani neki ezeket. Ha nem egy alkoholista kamu doki, mint nálunk a körzeti, akkor tud mondani nyugtató dolgokat, illetve otthon végezhető megfigyeléseket.


Én is felhivtam a szomszédos dokit, amikor tüneteim voltak, és végül nem mentem el, 2 nap alatt jobban lettem. Unoka tesóm meg covidos volt, neki az ízek is elmentek, légzésével nem volt gáz, ő ment tesztelni is.

2020. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És kigyógyult belőle? És tényleg olyan veszélyes?
2020. aug. 4. 13:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nem olyan veszélyes, halálos, mint ahogy beállítják. Nagyon sokan tünetmentesen esnek át rajta. Egyik barátom ismerőse állítólag elkapta, de csak az orra folyt, nátha szerű volt.
2020. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Hipochonder lettél te is.
2020. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!