Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mintha nem jonne elég levegő,...

Mintha nem jonne elég levegő, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Fekve rosszabb, de ülve is jelentkezik. Olyan, mintha nem jutna elég oxigén a tüdőmbe, foleg ha mély levegőt akarok venni. Nemtudom, hogy mitől lehet. Biciklizés közben is ereztem, hogy ha mélyet akartam szippantani a levegőből, egyszerűen mintha megakadt volna a levegő. Továbbá azt sem érzem, ahogy áramlik az oxigen az orromban. Fulladni nem fulladok, de az átlagnal többször veszek levegőt, ugyanis én úgy érzem, mintha nem kapnék annyit, amennyit kell. Éjszaka is felkelek erre, és nem múlik el, enyhébb, ha hason fekszem. Néha egy kis átlátszó kopet jön fel a torkomrol, de nem sok és nem sűrűn. Valakinek volt már hasonló? Ha igen, akkor mit tett?

#tüdő #mellkasi nyomás #Nem jön elég levegő
2020. aug. 13. 13:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%
Autoimmun betegségre gyanakszom. Ez a lyukas bél szindróma nyomán alakul ki, és a fehérjék mimikrihatásának következtében a tüdődet is támadja saját immunrendszered.
2020. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11 :D taps. Diagnosztizálnál engem is a fotelból? :D pár hónapja félrever a szívem. Megmondod mitől? :D
2020. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Akkor marad a tüdőgondozó.
2020. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad lerázni. Ha fulladsz azt ki kell vizsgálni a vér oxigén színt nem zárja ki a tüdőproblémát. Kérj beutalót a tüdőgondozóba. Ha a spirométert is tökéletesre fújod akkor lehet gondolkozni a pszichés problémán. Addig nem. Engem ptxel küldött a haziorvos a pszichiátriára ha hiszek neki már nem élnék. Neked biztos nem az van, de a fulladás nem játék utána kell járni.
2020. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha nem segít a háziorvos keress másikat. Szabad orvosválasztás van.
2020. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Allergia vizsgálat is volt? Allergia, vagy allergiás asztma is okozhat ilyen érzést.
2020. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Bizony. Épp most indult a parlagfű szezon.
2020. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ilyen tüneteim ezelőtt még nem voltak
2020. aug. 13. 15:04
 19/20 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ezzel nem vagy előrébb, de nekem is voltak/vannak hasonló tüneteim. Nehézlégzés, szívszúrás, átlátszó köpet stb. Egyik pillanatról a másikra jöttek elő. Minden kivizsgálást megjártam. Nem enyhe tüneteim voltak, mégse találtak semmit.
2020. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19. Nesze semmi fogd meg jól.

Kedves kérdező ha nem mész el a tüdőgondozóba akkor sosem fog kiderülni mi bajod van.

2020. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!