Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért ad ki sokszor sípoló...

Miért ad ki sokszor sípoló hangot a tüdőm?

Figyelt kérdés
Erős dohányos vagyok, 7 éve cigizek. Tisztában vagyok vele, hogy saját magam ölöm meg vele, de nem bírom letenni. A sípoló tüdő viszont rémisztő jelenség. 1-2 éve reggelente fulladok, és néha, ha előző nap túlzásba vittem a cigit, sípol a tüdőm. Pontosan milyen tüdőproblémák állhatnak emögött?

2020. aug. 18. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Asztma, krónikus obstruktív tüdőbetegség (COPD), ha még nem voltál vele orvosnál, itt az ideje. Mondjuk ha jártál volna orvosnál, gondolom nem itt kérdeznéd.
2020. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Régen rossz, ha a TÜDŐD sipol!

Úgye, tudod, nem a tüdő az ember hangképző szerve?

.

2020. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sípol évek óta. A cigitől van.
2020. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A sípolás a kilégzés nehezítettsége miatt van. Magyarul bentragad a levegő. Asztmánál gyakori (húgom asztmás, ismerem a sípolást).


Akkor kell használni hörgőtágító asztmaspray-t, pl Ventolint.

Menj vele dokihoz.

2020. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Azt még valahogy meg szoktam érteni, hogy nagyon nehéz letenni. De azt nem, hogy miért olyan nehéz nem elkezdeni?
2020. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha le szeretnéd tenni, akkor erős akaraterő+ kudzu gyökér, ami segíteni tud.
2020. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!