Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudtam olvasni, mi történt?

Nem tudtam olvasni, mi történt?

Figyelt kérdés
Kicsit szédültem, elmentem a mosdóba megmosni az arcom, utána elmentem mosdóba, megfogtam a telefonom és megnyitottam az instagramot, nehezemre esett olvasni, nagyjából 30 percig tartott. Nem tudtam elolvasni a szavakat, nem tudtam beszélni, nem tudtam egyszerűen kimondani a szavakat, nem tudtam elmondani hogy nem tudok beszélni, met a beszélni hosszú szó volt. Mi történhetett velem? Nagyon ijesztő volt! Tényleg nem tudtam elmondani mi a baj, nem tudtam leírni sem, aztán bejött hozzám valaki és beszéltem vele pár mondatot, akkor már sikerült, mi lehetett ez? Dolgoztam egyébként

2020. aug. 28. 11:15
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
remélem csak idegességemben már bebeszéltem magamnak és azért nem tudtam, mert amint bejött hozzán valaki, vele tudtam beszélni arról, amit kérdezett, nem tudom, ijesztő volt annyi biztos, de most már csak a fejem fáj arra pedig vettem be gyógyszert
2020. aug. 28. 12:16
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, erre már nem merek mit mondani... lehet, hogy tényleg csak az ijedtségtől nem tudtál beszélni, aztán amikor be ment valaki, "kirántott" abból az ijedtségből, vagy ilyesmi... lehetett végülis vérnyomás probléma, de ha még egyszer előfordul ugyanezekkel, vagy nagyon hasonló tünetekkel, mindenképp fordulj orvoshoz.
2020. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnek volt hasonló, egy ideig nem tudott beszélni, aztán pár óra alatt rendbejött, de egyes szavakat még keresgélt, elment neurológiára, megvizsgálták, kiderült, hogy volt egy mini agyvérzése. Nézd meg a tükörben, hogyha mosolyogsz, akkor szimmetrikus-e. Nyújtsd előre mindkét karod és próbáld meg azonos magasságban tartani. Próbálj meg egyenesen végigmenni egy vonalon. Próbálj meg elmondani egy nyelvtörőt. Ha a legkisebb rendellenességet is tapasztalod, akkor fordulj orvoshoz!
2020. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

TIA - átmeneti agyi kerengési zavar is lehet.

[link]

2020. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz, szerintem TIA
2020. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
57%

Én voltam olyan mély depiben hogy egy nap nem tudtam ilvasni sem mert bekancsított a szemem

Egy sírógörcs után elmúlt.

2020. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, eléggé megijedtem, szeretnék elmenni orvoshoz mert nem akarok agyvérzést kapni, de nem rendel kb senki... mindenesetre próbálkozom, remélem nem lesz baj
2020. aug. 28. 21:27
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Mert 30 alatt azért akkora eselye nincs egy agyvérzésnek.
2020. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
13-as voltam, nem akartalak megijeszteni! Amit 14-es ír, hogy átmeneti keringési zavar, valószínűbb!
2020. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is tőletek ijedek meg:) inkább köszi hogy segítetek, jóvan 30 alatt még, gondoltunk aurás migrénre is, mert utána sokáig fájt a fejem, még kicsit most is
2020. aug. 29. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!