Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kienböck féle betegség. Az...

HLA kérdése:

Kienböck féle betegség. Az interneten nagyon keveset lehet róla olvasni akivel esetleg történt már ilyen az kérem irja le a tapasztalatait?!

Figyelt kérdés
Hogyan lehet rajta javítani? a műtét már megtörtént de nem nagyon javul még fájdalmak vannak be is dagad. Mit lehetne tenni vele hogy újra használható legyen és ne járjon fájdalommal? Csak értelmes válaszokat kérnék!

2012. júl. 25. 21:41
 1/5 anonim válasza:
Szia. Engem most műtöttek. Érdeklődnék hogy sikerült-e valamit elérned hogy ne fájjon? milyen most a kézmozgásod?
2014. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lukacspeter válasza:
Szia engem is most műtöttek, nekem nem dagad be de még továbbra is fáj, igazából nekem azt mondják csak fokozatos terheléssel gyógyítható
2014. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia nekem viszont még dagadt de lehet hogy ez normális mert január 9-én műtöttek. szóval még fiatal :) még öt nap és kiveszik a tűződrótokat és utána jön a torna. Nagyon imádkozok hogy jó legyen :)
2014. febr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kézmozgásod milyen ? mennyivel rosszabb mint volt ?
2014. febr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lukacspeter válasza:
Hello nekem mesterségesen előállitott csontot ültettek bele nekem még korai stádiumban volt, 3 hét gipszet kaptam a kézmozgásom 100%-os , de szerintem soha nem fog teljesen rendbejönni , és sajnos ott van a másik kezemen is
2014. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!