Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudtam olvasni, mi történt?

Nem tudtam olvasni, mi történt?

Figyelt kérdés
Kicsit szédültem, elmentem a mosdóba megmosni az arcom, utána elmentem mosdóba, megfogtam a telefonom és megnyitottam az instagramot, nehezemre esett olvasni, nagyjából 30 percig tartott. Nem tudtam elolvasni a szavakat, nem tudtam beszélni, nem tudtam egyszerűen kimondani a szavakat, nem tudtam elmondani hogy nem tudok beszélni, met a beszélni hosszú szó volt. Mi történhetett velem? Nagyon ijesztő volt! Tényleg nem tudtam elmondani mi a baj, nem tudtam leírni sem, aztán bejött hozzám valaki és beszéltem vele pár mondatot, akkor már sikerült, mi lehetett ez? Dolgoztam egyébként

2020. aug. 28. 11:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Az aurás migerén ilyen farkasfog szerű villódzó fenylátással társul. Ha ilyened nem volt akkor nem az. Nekem már volt többször. Közben mindent tudsz csinálni. Én épp egy gyerekcsoportnak tartottam előadást mikor rám jött. Elég para volt de végigcsináltam.
2020. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Akár TIA is lehet, ami agyvérzést megelőző állapot! Engem ilyenre vizsgáltak, teljes arczsibbadás és kezek mozdulatlansága, lassúság miatt! Élni akarsz még? Akkor nem fogd a kevés szabadságra és vizsgáltasd ki!!!
2020. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!