Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Exponenciálisan emelkedik a...

Exponenciálisan emelkedik a koronavírus-fertőzöttek száma. Addig nem érdekli a kormányt, amíg nincs újabb halott?

Figyelt kérdés

Tavasszal pár fertőzöttnél lezártak mindent, mert voltak nyugdíjas halottak. Most a fiatalok nyugodtan fertőzhetik egymást?

Miért engedték vissza a külföldön nyaralókat? Aki kiment, viselje következményét. Nem igaz, hogy 1 évet nem lehet kibírni tenger nélkül.

Kérdésem nem provokáció, észérveket nagyon szívesen fogadom.



2020. aug. 30. 11:50
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

Sopron 2 módon 62 ezres: 15 évvel ezelőtt, illetve papíron. :)

De természetesen Sopronra és a közvetlen közelére gondoltam.

2020. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
33%
Sopronban legalább 120.000 ember lakik most már, csak ez nem hivatalos adat. :D
2020. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
50%

Nem lakik annyi. Tudom, mert én is itt lakom.

Az eredeti kérdéshez meg: [link]

2020. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
33%
Soproni vagyok, tudom, hogy laknak annyian ott. :D
2020. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%

Ugye tudod hogy egy ugyancsak zöld országban ugyanannyi a fertőzés esélye? Semennyire sem volt nagyobb az esélye hogy a reptéren vagy az autóban ülve (esetleg közben benzinkútnál kiszállva tankolni) kapod el, mintha Magyarországon maradsz elmész a bevásárlóközpomtba vagy felszállsz a buszra vagy metróra. Vagy elmész a Balatonra, megvacsorázol a helyi étteremben stb. ahol ugyancsak sok ezer ember nyaral. De mindegy is mert most már minden pirosnak számít egy darabig.

"Tavasszal pár fertőzöttnél lezártak mindent, mert voltak nyugdíjas halottak." Nem. Azért zártak le mindent hogy felkészüljenek a kórházak a vírusos betegek fogadására. Most már fel vannak készülve. Ezért nem kell egyenlőre kijárási korlátozás.

2020. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
24%

Még annyit szeretnék hozzátenni hogy szerintem azért mondták higy itthon nyaraljanak az emberek hogy ne vigyék ki a pénzt, itthon költsék el. Ez érthető. Újra kellett indítani a gazdaságot.

De a külföldön dolgozó magyarokat miért ne lehetett volna hazaengedni ha zöld országból mentek (vagy sárgábol de vitték 2 negatív tesztet)?

2020. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

15-ös

Tudod ugye, hogy az utolsó bekezdésed nagy marhaság?

2020. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
17. Én nem állítom hogy mindig mindenben igazam van, úgyhogy nyugodtan meg lehet cáfolni, de mégse írtad hogy miért írtam hülyeséget. Kiváncsi vagyok az okára hogy szerinted miért írtam marhaságot.
2020. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
49%
Az "egyenlőre" használata után már nem is olvasta tovább a 15-öst, aki kicsit is szelektál.
2020. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Jaj ne! Megint egy nyelvtan tanár! Mindegy mit gondoltok, a lakosság nagy része szokott ejteni nyelvtani hibát.
2020. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!