Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Exponenciálisan emelkedik a...

Exponenciálisan emelkedik a koronavírus-fertőzöttek száma. Addig nem érdekli a kormányt, amíg nincs újabb halott?

Figyelt kérdés

Tavasszal pár fertőzöttnél lezártak mindent, mert voltak nyugdíjas halottak. Most a fiatalok nyugodtan fertőzhetik egymást?

Miért engedték vissza a külföldön nyaralókat? Aki kiment, viselje következményét. Nem igaz, hogy 1 évet nem lehet kibírni tenger nélkül.

Kérdésem nem provokáció, észérveket nagyon szívesen fogadom.



2020. aug. 30. 11:50
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
48%

Nem veszitek észre, hogy két felé szakad a tábor, és előbb utóbb a követelő tábor fog nyerni?

Az elmúlt 80 év erről szól.

Miért lett a gyereknek több joga mint a szülőnek?

Miért van ennyi dologra igényünk?

Mert kiköveteltjük.Ez mind jó taktika afelé ,hogy ezt is megcsináljunk magunknak.

Még egy kicsi, és senki nem lesz szabad.De egy megveszekedett betegről nem tud senki.Gratulálok!

2020. szept. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Tulajdon képpen lassan saját magunknak fogjuk kiharcolni a rabszolgaságot.

A jogrendszerrel egy baj van.

Nincs méltó büntetés az egyénre, mert jogai vannak.Ez vezet oda ,hogy erkölcsileg lassan leromlik egy nép.

Az iskolai fegyelemben ,pár szülő felszólalt ,hogy az ő gyerekét bizony senki nem fogja megfenyíteni.Ez idővel olyan összefogást eredményezett, hogy végül már a szülő sem fenyítéshez meg a gyerekét.Ez a jog.De vajon mit tud elfogadni ebből a világból jónak egy olyan generáció, amely nem fenyíthető meg?

2020. szept. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak fenyítéssel van a baj, általánosan elmondható, hogy a társadalom fegyelmezetlen, fiatal öreg egyaránt. Tegnap olvastam talán pont itt gyakorin, ahol egy nagymama azon izgult, hogy milyen hatással lesz a gyerek pszichéjére, hogy az oviban maszkban vannak az óvónők és mérik a gyerekek lázát. Azért itt úgy érzem nagyon átestünk, már lassan a másik ló másik oldalára. Mégis miféle hatással lenne? Tele a boltok, az online shopppok fenszibbnél fenszibb maszkokkal, rókás-sünöstôl, csillámpónison keresztül autós dínósig. Érnek annyit, mint egy sebészi maszk, talán többet is. Ebbe mi ijesztő? Miért ijesztőbb, mint mikor az ember télen körbetekeri a fél arcát sállal? Persze, hogy új, meg fogják szokni ezt is, nem Hannibál maszkban rohangálnak az emberek basszus. A környezetemben van egy csomó ember, aki megideológizálta, hogy miért különleges és miért nem tud maszkot hordani: allergiás. Pánikolós. Asztmás. Neki melege van. Viszket tőle. Pattanásos lett a bőre. Kíváncsi vagyok, ha minden eü dolgozó, aki allergiás, asztmás, pánikolós, viszketős, izzadós, pattanásodós azt mondaná, hogy ezekre a súlyos, életet veszélyeztető kórképekre való tekintettel nem fog maszkot hordani és emiatt dolgozni sem, akkor vajon hányan maradnának egyáltalán az eüben? Nekem is melegem van. Jobban melegem van, mert fogorvos vagyok, nem egy, hanem rögtön 2 maszk van rajtam munka közben, és egy plexi is. Nekem sem jut be több friss levegő, mint másnak. Nekem is szorítja a fülem. Nekem is viszket alatta. De hordom, mert az én érdekem. Nekem is a saját egészségem a legfontosabb. Aki pedig nem így tesz, annak semmi joga elvárni a másiktól, hogy az tegyen meg mindent a vírus ellen. Aki nem hord maszkot, az ne ríjjon a külföldön nyaralók miatt. Aki beáll a másik nyakába a hentes előtt, az ne szidja habzó szájjal a gólyatáborozókat. Aki nem mos rendszeresen kezet, az ne háborodjon fel, ha az Aldiban előtte összefogdossák az árut. Nem tudom másnál hogy van, nálunk az Aldiban van kirakva kézfertőtlenítő. Rajtam kívül még senkit nem láttam használni, holott érzékelős, semmit nem kell megnyomni. És ez minden generációra igaz, a fenyítetlen mostani gyerekekre ugyanúgy, mint a pálcával fenyített nyugdíjasokra.
2020. szept. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
0%

Itt maga az igazsággal van baj kedves utolsó.

A probléma gyökere abban rejlik, senki nem tud egy igazi kézzelfogható bizonyítékot ,mutatni arra ,hogy tényleg van e vírus ,vagy sem.Esetleg ha van is, tényleg ekkora a ba vagy sem.

Az első egy hónap, mindenkinek riadalom volt, mert senki nem tudott semmit a vírusról.Mindenki be volt ijedve.A boltok hirtelen üresek voltak.De ahogy haladt az idő az emberek egyre több furcsa történettel találkoztak, és ez kételyt szült.Ezért most két részre szakadt a tábor.

Aki azt állítja ,hogy van koronavírus, még ő sem tudja bebizonyítani ,hogy tényleg van e.Az hogy a hírekben tényként kezelünk valamit, még nem biztos hogy igaz.És én mint hétköznapi ember ,eddig csak olyan történetet hallottam, hogy beteg volt, de vagy nem volt tünete, vagy valami súlyos betegségben szenvedett.

Minden más betegség megszünt, és a koronavírus átvette a helyét.

Ha ez a vírus úgy terjed mint az influenza, már az egész világnak át kellett volna esnie ezen a betegségén, ha hordunk maszkot ,ha nem.Az influenza járványok alatt is, két három hét alatt mindenki beteg lett.A koronavírusnál ez hogy hogy nem történt meg?

Ebben az ügyben ez a probléma.Adjon nekem valaki kézzel fogható bizonyítékot, hogy tényleg elhigyjem, hogy van miért aggódni, és mindenki együtt fog működni.De mind addig még kételyek övezik ezt az ügyet, ez ellentmondásokba és vitákba fog vezetni.

2020. szept. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

"Kiváncsi vagyok az okára hogy szerinted miért írtam marhaságot."


Azt csak te tudod.

2020. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
A kormányt a foci érdekli nem a vírus. Röhej amit csinálnak.
2020. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Foci??

Ahogy mondják, cukrász és kenyér.

Míga mindenki a sztárokkal még a divattal van elfoglalva, addig a politika azt tesz amit akar.

Gondolkozzatok el egy kicsit.Mi történik akkor ,ha nincs szórakoztatás.Min fogtok gondolkozni??

Várom a válaszokat!:)

2020. szept. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Momentán épp a honfoglaló magyarok életén gondolkozom. Március óta nem voltam szórakozni a tv is elromlott, nem kár érte.
2020. szept. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Szóval lényegesebb dolgokkal kezdesz el foglalkozni...
2020. szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Azért korábban sem voltam a tvn meg sorozatokon élő típus. Pár együttes koncertjére eljártam és pár fesutiválra is. De most a kiállítások is kimaradtak ami nekem fontos és gondolatébresztő volt. Sok ismerősöm sorozatokat nézett a kijárasi alatt a netflixen. Szóval kinek mi az igénye. Én azt sem tudom mi az a netflix és nem is érdekel. ;) Szerintem senkit nem változtat meg a járvány. Nem vagyok optimista. :(
2020. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!