Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik-e a korona vírus?

Létezik-e a korona vírus?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egyre több olyan cikket látok miszerint a korona vírus “covid 19” a népirtás megjelölése.

Eddig sem nagyon hittem ebben az egészben, de úgy látom kezdik az emberek egy kicsit kinyitni a szemüket és meglátni mi is a valóság. Ti mit gondoltok erről az egészről?


2020. aug. 30. 22:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%

Igazad van, népírtás. Eddig vártak. Volt mar csomó virus, de most pont ennél van ez, hogy nem az.


Chemtrail mar feltűnő volt, mas kellett. Meg már arra is egyre többen kezdenek rajonni, hogy a Föld lapos, ebredeznek...

2020. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Én egész nap otthon ülök, és a kinti változásokat nézem. Chemtrailt én is láttam....borzasztó hogy ez egyáltalán valaki fejéből ki is pattant.

Nem tudom, még mi lesz itt. De semmi sem lesz már a régi

2020. aug. 30. 22:50
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
A pontozóimból egy ember legalabb érti, amit írtam. Pacsi
2020. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Az első ironizált (a gyengébbek kevéért.)
2020. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%

Az én véleményem az eddigi tapasztalataim során,hogy NEM létezik csak valami oka van,hogy kitalálták hogy ilyen veszélyes ez a vírus és rettegni kell tőle meg korlátozásokat bevezetni stb. De ez majd a későbbiekben kiderül,hogy mi az ok. (Talán letesztelik,hogy mennyire vagyunk irányíthatóak,befolyásolhatóak)-->Ezt én gondolom.

Sajnos sok embernek csőlátása van és amit a tv bemond vagy a vezetőink az szent és sérthetetlen...

2020. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Persze hogy értem, aki leszavaz az még mindig édes álomban van :))

Majd megébrednek egyszer, csak akkor késő lesz

2020. aug. 30. 22:57
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
És akiknek pozitív lett a tesztje és majdnem belehaltak, ne adj isten bele is haltak?
2020. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen? Párommal vírus tesztet kellett csinálnunk hogy hazajöjjünk, erre áldoztuk az utolsó közös napunkat.

Több mint négy órát ültünk a rendelőben, senki sem foglalkozott velünk. Fogtuk magunkat és visszamentünk a szállásra. Másnapra egy email mindkettőnk telefonjára hogy a tesztünk pozitív lett de hogy hogyan...

2020. aug. 30. 23:01
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

Letezett eddig is es ezutan is fog. Csak pont a covid19-et okozo az korabban allatokat betegitett meg. Most embereket.

Csak minel okosabbnak hisszuk magunkat annal hulyebbek vagyunk.

A malariarol sokaig azt hittek a mocsar gőze terjeszti...kozben a szunyog es a korokozo is meglett. Ugy latszik most ugyanott tartunk...a g5tel meg a csippekkel. Jo kenne vegre egy virus amelyik iq szerint szelektal.

2020. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
persze . fb-n is sok az ilyen sztori. gyenge trollkodás.
2020. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!