Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik-e a korona vírus?

Létezik-e a korona vírus?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egyre több olyan cikket látok miszerint a korona vírus “covid 19” a népirtás megjelölése.

Eddig sem nagyon hittem ebben az egészben, de úgy látom kezdik az emberek egy kicsit kinyitni a szemüket és meglátni mi is a valóság. Ti mit gondoltok erről az egészről?


2020. aug. 30. 22:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom miért lettem leszavazva,bár azt észre vettem hogy ha valaki ezen az oldalon a korona ellen van azt lepontozták :D

Rengeteg ellenérvem van a korona ellen,de mellette csak annyi hogy a média és a vezetők mondják hogy veszélyes.Akik elhiszik hogy ilyen veszélyes azok vajon ki tették a lábukat nyáron a házból?

2020. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Persze, minden ami itt kérdés/válasz az trollkodás. Teljesen igazad van :))
2020. aug. 30. 23:06
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
ez nem így működik. HA otthagyod nem küldenek semmit. menj máshova hazudozni.
2020. aug. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
96%
ja hogy nem irónia? akkor ponzotlak le én is
2020. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nyilván hazudok igen, és azért nem is engedtek haza bennünket de oké. Nem a ti véleményetekre voltam kíváncsi, hanem azokéra akik nem az édes álmát alussza
2020. aug. 30. 23:09
 16/19 anonim ***** válasza:
70%

Tipikus ostoba vagy! Te mégis mi a büdös lóf.hoz értesz? Annyit nem fogsz fel, hogy az első a barom kérdésedre direkt egy még nagyobb baromságot írt!


A 9-est adom! Téged elkaszálna egy IQ-vírus, az biztosisten!


Legalább tudnád hogy mi a p.csáról beszélsz! Ember! A Covid–19(coronavirus disease 2019) egy betegség neve! Vágod hogy a disease az betegséget jelent? A vírus neve SARS-CoV-2!


A cikkeket szerinted ki írja? Főleg az ilyen konteós baromságokat? Egy ugyanolyan elmeháborott phasz mint te. Aki semmivel sem tudja alátámasztani a baromságát, de nem is kell mert a kretén úgyis elhiszi, hiszen le van írva egy cikkben.... Eszem-fszom megáll!

2020. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem a fb, itt nem veszünk be minden tardságot. Itt gondolkodó emberek vanna akik a hivatalos tudományos álláspontot fogadják el, nem a konteokat többnyire.
2020. aug. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%

#17 csodálatosan megfogalmazta. Ez itt tényleg a nem a fészbúk ahol az alul iskolázott prolik fröcsöghetnek kedvükre, és nagy egyetértésben egymás igazát licitálva jót pampognak egy-egy konteo alatt.

Másrészt valószínűleg ez egy mezei provokáló kérdés, amire egy percnyi időt sem szabadna pazarolni.

2020. aug. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom létezik.lehet hogy valahol hamisítanak adatokat de maga a vírus igen is van.az másdolog hogy mit mondanak róla hogy hogy keletkezett,de számít is ez??
2020. aug. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!