Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan betegség, ami...

Van olyan betegség, ami hasizom fajdalmat meg görcsöt okoz?

Figyelt kérdés
Nem csináltam hasizom gyakorlatokat szóval nem megerőltetés az ok. Még a stresszre gondoltam, hogy talán megfeszítek valamit akaratlanul.
2020. szept. 1. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Menstruáció, pms
2020. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Stressz , reflux , ibs . Utóbbi nem is olyan ritka .
2020. szept. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most nincs mensesem meg még pms is messze van. A másik három az van sajnos. De eddig csak menses alatt tapasztaltam ilyesmit és most nem tudom mjre vélni a dolgot.
2020. szept. 1. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnso nekem is együtt jár ez a három , ha melegítem a hasam vagy hátamra fekszem akkor már nem szokott fájni de ez lehet egyéni. Vannak homeopátiás gyomorfal lazító készítmények nekem azok nagyon bevállnak gyorsan felszívódnak és 5percen belül megszűnik a panasz is. Sajnos ezeket személyre szabják esetleg te is utána érdeklődhetsz, egyáltalán nem drága egy dobozka 1500ft nekem kettőt kell szedni egy lazítót és sav csökkentőt. Esküszöm jobb mint bármi más gyógyszer.
2020. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!