Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kb egy hete napról napra...

Kb egy hete napról napra egyre jobban faj mind a két labszaram ha gyalogolok vagy egyáltalán talpon állok. Mitol lehet?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 18:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A sipcsontom/és akörül faj , és nem sportolók jelenleg semmit ami ezt kihozhatta volna
2020. szept. 4. 18:13
 2/11 anonim ***** válasza:

Nemed, korod, magasságod, testsúlyod, munkád (álló, ülő, könnyű vagy nehéz fizikai munka), napi rutin, esetleges alapbetegség...

Nem kell minden kérdésre válaszolni, de valami támpontot adhatnál.

Nem mindegy hogy egy 93 éves néniről, vagy egy 39 éves férfiról beszélünk.

2020. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van. Én 18 éves vagyok, gondolom te is fiatal lehetsz
2020. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én 20 éves vagyok. Kb 160 centi és 53-55 kiló, de se a súlyom se semmi más nem változott rajtam
2020. szept. 4. 20:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Cipő?
2020. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sípcsontnak mi köze a cípőhoz? akkor max fájna a talpad vagy szorítana.
2020. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy rossz cipőtől még akár a hát is fájni tud.
2020. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na közben talán megtalaltam az en problemamat. Ha neked is kerdezo a csontod belsejenel faj akkor vszinu hogy csonthartyagyulladas. Pihentesd, menj orvoshoz, majd ad gyulladscsokkentot
2020. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, igaz utolso, de soha nem volt problemam ilyenekkel, a cipo sem kinai f*s, hanem jo marka.
2020. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónapig mindkét térdem fájt de annyira hogy legugolni sem tudtam. Vékony vagyok, semmit nem csináltam ami indokolta volna. Aztán ahogy jött elmúlt. Még a lépcsőn is nehéz volt menni. Aztán a talpam fájt az egyik. Munká benet kezdett el fájni de eszmeletlenül. Jarni alig tudtam 2 hétig. Nem vilt úk cipőm aztán elmúlt azóta is azokban a cipőkben járok. Ennek már egy éve. Érdekes dolgok vannak.
2020. szept. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!