Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depresszióból ki tudok gyógyul...

Depresszióból ki tudok gyógyulni gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés

2020. szept. 6. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod biztosra, hogy depressziós vagy?
2020. szept. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mások mondják hogy ez tuti az. Itt a kérdésem.
2020. szept. 6. 09:06
 3/11 A kérdező kommentje:
2020. szept. 6. 09:09
 4/11 anonim ***** válasza:
És miért lennél az? Fiú vagy lány vagy?
2020. szept. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2020. szept. 6. 09:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyógyszert ne szedj...
2020. szept. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Elolvastam a korábbi kérdésed, viszont egy dolgot nem értek.. amikor gyereket vállaltál, nem tudtad, hogy a gyerekvállálás az ő kiszolgálásukról fog szólni?


Depresszióból csak úgy tudsz kijönni, ha életmódvaltásba kezdesz (konkretan máshogy kell gondolkozz az eletedrol), a gyogyszer ehhez tud alapot nyújtani.

2020. szept. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek 6 évbe telt kimásznia a depresszióból, de hosszú és gyötrelmes 6 év volt. Én azt javaslom keress fel egy szakembert. Nagyon nehéz egyedül végigcsinálni. És főleg, hogy anyuka vagy, a gyerekeknek is jobb, ha az anyukájuk mihamarabb jól érzi magát. Sok sikert, erőt és kitartást kívánok!
2020. szept. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia,


Én nem félnék a gyógyszertől, ha lehetne, nem szednék, viszont ha úgy érzed, hogy minden napod ugyan olyan, és nincs erőd változtatni, akkor tud segíteni.

Más esetben, ahogyan a felettem lévő is írta, gyökeresen meg kell változtatni a gondolkodásod, ne a negatívumokra fókuszálj, annyi jó van az életben, csak sok mellé a hülye. Ezért próbálj keresni valami hobbit, amit örömmel csinálsz néha, valamit ami ki tud kapcsolni a hétköznapokban. Ne az legyen a gondod, hogy kell-e gyógyszer vagy nem, hanem próbálj valami szépet keresni, és ha nehéz, akkor tud segíteni.

2020. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ide írok a másik kérdéseddel kapcsolatban is, de ha a nagyszülők ilyen segítőkészek, és tegyük fel bármikor rájuk tudod bízni a kicsiket, akkor miért nem használod ki sűrűbben ezt? Miért nem próbálsz egy társat keresni, aki segít cipelni a terheket?

De ha te egyáltalán, még a teher egy részét sem akarod, akkor valóban, a gyerekeknek is az a legjobb, ha valaki olyan neveli őket, aki szereti és szívből törődik velük és nem csak a kötelességet és feladatot látja bennük. De azt nem tudom, menyire lenne jó ötlet hogy a nagyszülők vegyék magukhoz, hisz akkor folyamatosan látod őket, a csalódottságot az arcukon, hogy az anyukájuk elhagyta őket. Illetve ők is látni fogják, hogy amíg a nagyiék nevelgetik őket, te meg éled a fiatalok gondtalan életét, szórakozgatsz/ismerkedsz/vagy amire épp vágsz. Nem fog ez szerinted állandó lelkifurdalás okozni? Nem félsz tőle, vagy nem érdekel, hogy továbbra is életed részei lesznek, hisz a szüleidnél élnek, de lehet utálni fognak mert nem tudtál felnőni a feladathoz?

És komolyan mondom, hogy a legkisebb ítélet sincs bennem, csak pörgetem a fejemben a lehetőségeket. Én azt venném előre, mi a legjobb a gyerekeknek. És ha szerinted te képtelen vagy a változásra, vagy nagy nagy erőkkel akár képes is lennél, de nem szeretnéd ezt a változást, akkor valóban jobb ha "lepasszolod" őket.

2020. szept. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!