Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy érzem megbolondultam....

Úgy érzem megbolondultam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2 gyerkőcöm van. 3 és 5 éves. Évek óta nem nézek tv-t mert amikor odajutnék fáradt vagyok, nappal meg ők nézik. Minden bapom róluk szól. Úgy érzem most már csak azért élek, hogy egy feladatom van ebben az életben. Az ő kiszolgálásuk. Belefásultam. Minden nap ugyan az. Játszótér, bolt fürdés fekvés.

Gyerek előtt mozgalmas változatos volz az életem. Minden nap szinte azért küzdök lelkileg hogy túléljem a napot. Kényszert érzek kilépni ebből és más életet kezdeni. Párom nincs...

Szüleim vállalnák a gyerekek nevelését ha leomdanék róluk. 25 éves vagyok.

Begolyóztam. Nem szeretem már a kicsiket úgy érzem mert megfojtanak és a rabuk vagyok.

Meggondolatlanul vállaltam vagyis tartottam meg őket tudom.

Minden nap sírok, hogy ezt nem akarom, nem így akarom élni az életem. Rohadtul megútáltam ezt a szerepet. Sőt ki akarok tőrni mert megbolondulok ha ez így lesz tovább.

Nem tudok anyaként funkcionálni mert útálom az anyaság minden egyes részét. Nem tzdom de megőrjít ha arra gondolok évekig őket kell szolgálnom tanulni velük...

Nem nem birom.

Hazaakarok menni este a munka után nyugodtam elfogyasztani a vacsorám és leülni végre több év után csendben nyugalomban tv-t nézni és ágyba bújni nem sokkal utána. Arra vágyom ha nappal hazamegyek ne kelljen senki után pakolni..mert minden úgy van ahogy hagytam. És megincsak nyugalom csend vár haza.

Képtelenség ezt tovább csinálnom. Attól félek pszichiátrián kötök ki és az senkinek sem lenne jó.

Nem a segítséggel van baj mert a szülők segítenek. Pusztán a ténnyel, hogy besokaltam és simán el tudnám őket hagyni és elköltözni más városba.


2020. szept. 5. 20:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
97%
Első körben vigyék el a mamáék nyaralni őket magukhoz 1-2 összefüggő hétre. Ha utána is így érzel, pszichológust javaslok.
2020. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 A kérdező kommentje:

5 alkalommal voltam. Próbál lebeszélni. De én tudom ez lenne a megváltás és a lelki békém ha elköltöznék. Ha maradok kín szenvedés lenne minden nap, hónap, év... és semmit se élvezném csak szomorúságot mert kényszer életformát kell élnem.

Mint egy rossz házasság. Lépnél ha lehet mert szenvedés és pokol minden napod. Kb olyan érzés. Keresni azt ahol boldogságot találhatok végre.

2020. szept. 5. 20:49
 3/104 anonim ***** válasza:
56%

Hát,tényleg beteg vagy.

Szüleidnél sokkal jobb helyen lennének

2020. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/104 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem depressziós vagy. Lehet érdemes lenne pszichiatert felkeresni, mert esetleg csak gyógyszerrel tudnak kihúzni.
2020. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nagyon megbánnád. Menj el "nyaralni" egy hétre, próbáld ki nélkülük, így nyersz egy kis gondolkodási időt, és tisztábban fogsz látni.
2020. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon úgy néz ki, hogy te már meghoztad a döntést.
2020. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
47%

Igen, megbolondultál. Bízd anyukádékra őket, nálad biztos jobb anyát érdemelnének szegények. Tudom, ellátod őket becsülettel, meg minden, de ez sz.rt se ér. Az anyaság ott kezdődik, hogy szereti a gyerekét, minden más ez után jön.

Amúgy nem te vagy, aki mindig leírja, mennyire utálja a 2 gyerekét? Bár,annak volt pasija🤔

2020. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 A kérdező kommentje:

Voltam igaz csak 5 napra. Nagyon jól bírtam. Beszéltünk telefonon de ennyi. Szabad voltam mint a régi szép időben.

Nem tudok azonosulno azzal hogy a gyerekek születése óta már más életem lett ahol mindig ők az elsők és utolsók. Én egy kiszolgáló életten robotnak érzem már magam. Anya vagyok ez feladatom nem adhatom fel efy anya nem tudja feladni muszáj csinálni fogadd el semmi se lesz a régi ezt momdom magamnak. Ez az igazság. Na ez még jobban megerősír, hogy kössz én ebből már nem kérek. A 4 évem szomorúsággal kedvtelenséggel ment el. Szeretnék boldog lenni stressz nélkül és aggódás nélkül.

2020. szept. 5. 21:04
 9/104 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is depressziós vagy, ehhez mezei pszichológus nem elég.


Cseréld le és keress fel egy pszichiátert mellé. Aztán húzz el nyaralni 2 hétre, és ha utána is ezt gondolod akkor lépj le.

2020. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
94%

Valszeg súlyos depressziós vagy.

Pszichiáter kell,nem pszichológus!

2020. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!