Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik szedtek nyugtatót (fronti...

Akik szedtek nyugtatót (frontin,rivotril stb..) ti mennyit szedtek belőle,és milyen mellékhatásait tapasztaljátok?

Figyelt kérdés

Kis közvélemény kutatás. Nekem egyenlőre nem tudják még a konkrét okát a betegségemnek,szívproblémára kell szednem,vannak ilyen "rohamaim" hogy hirtelen felmegy a vérnyomásom,kalapál a szivem fáj a fejem stb... Meg alapból magas a vérnyomásom is. Naponta 2x 0.5 mg frontint szedek,kora délután meg este. 22/f vagyok. (Tudom koraiak az ilyen bajok ennyi idősen,de ez van). Egyenlőre segít,nagyon jó,de ha hosszútávon szednem kell,mire számíthatok?

Ti mennyi nyugtatót szedtek,miből,mire,és hány évesek vagytok,ha szabad kérdeznem?



2020. szept. 11. 01:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló okok miatt kellett szednem, panikbetegseggel diagnosztizáltak. Napi 3x0.5,aztan kiderul hogy PSVT volt és concort irtak fel. Majd megmutottek és azóta egyiket sem kell szednem. Milyen szivbetegsegre szeded? Kardiologusnal voltál?
2020. szept. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kardiológushoz pár nap múlva megyek,az a kár,hogy mire eljuttam ekg ra stb..mar végd volt a rosszullétnek,és normalizálódott a szívverésem. Remélem kiderül,mi a bajom.
2020. szept. 11. 13:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!